НЕ РЕКОМЕНДУЮ

Брали в кредит телефон через ПУМП банк на 9 місяців, сплатили за 2 місяці.Коли я здійснювала останній платіж, працівник банку сказала, щоб я прийшла через тиждень дізнатися чи закритий кредит.Я прийшла, сказали що все добре, кредит закритий.Пройшов рік, чоловікові на телефон прийшла смс, що ми маємо заборгованість 111 грн.Ми пішли в банк дізнатися за що заборгованість, якщокредит ми погасили рік тому.Виявляється, що треба було писати заяву за передчасне погашення кредиту.Нам працівники банку не повідомляли що треба писати заяву(логічно якщо я через тиждень прийшла дізнатися чи закритий кредит, то і заяву би написала, але мені нічого не сказали), це не моя вина, що я заяву не написала, а халатність до роботи працівниці банку.Ну заплатили ми тих 111 грн, через два дні чоловік пішов питатися чи все добре, як з«явилася нова сума 397 грн за користування, тому що небуло написаної заяви.На гарячі лінії питання вирішувати відмовляються.За рік нам ніразу не повідомили що в нас є якась заборгованість і пеня.Я розчарувалася в вашому банку, нікому не рекомендую працювати з цим банком
ПУМБ
21 жовтня 2016, 12:17
Добрий день! Приносимо вибачення за незручності. Співробітники банку зобов'язані надавати вичерпну інформацію за кредитом: це їхній обов'язок і ваше право як клієнта банку. Радимо заявити про ситуацію, що склалась, у формі зворотнього зв'язку у нас на сайті: http://pumb.ua/ua/pravda/feedback/
Вкажіть, будь ласка, свої контакти, а також відділення, в якому ви обслуговувались, можливо, імена співробітників банку, з якими ви мали справу. Наші колеги з управління якістю проведуть розслідування і зв'яжуться з вами. Дякуємо за зворотній зв'язок.

Irina53
Irina53
24 жовтня 2016, 20:14
Лиха беда -начало:-) Как только Вы заплатили по несуществующим задолженностям хоть 1 гривну, Вы автоматически переходите в разряд пожизненных должников -лохов.Это политика банка ПУМБ.

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43