приватБанк розголошує конфіденційну інформацію клієнтів

76007639 5 квітня 2016, 12:28
Відділення за адресою: Хмельницький, пр-т Миру, 72/5
маю депозити в ПриватБанку. Вирішив відкрити депозити ще й в А-банку. Достатньо було дати свій паспорт та телефон, як мені було роздруковано всю інформацію про мене- місце роботи, місце реального проживання, інформацію про дружину, дівоче прізвище матері і т.п. в повній відповідності, що було надано мною в приватбанк. До того ж Менеджер і не приховував, що інформація з Приватбанку.

Питання до представників приватбанку — чому моя конфіденційна інфомація вільно вийшла за межі вашого банку??

АВС123 .
АВС123 .
5 квітня 2016, 12:34
Все нормально. А-Банк создан Приват-банком. Это, можно сказать, один банк. Карточка Привата читается А-банком. В терминале Привата, если вы посмотрите свои депозиты Привата, увидите и депозиты А-банка. Но в ФГВФО это два разных банка, так что надо в каждом держать не больше 200 тыс.
5 квітня 2016, 13:33
Не создан, а в свое время приобретен!
5 квітня 2016, 22:11
Юридически это два разных банка, т.е. если клиент передает информацию одному, второй является третьим лицом.
6 квітня 2016, 7:02
Я вроде не писал, что это одно юрлицо! Я просто уточнил историю сближения банков.
6 квітня 2016, 11:23
Вы написали «Все нормально», а єто как раз ненормально, когда банк нарушает ЗУ «Про защиту персональных данных». Это если не учитывать информацию, что является банковской тайной.
7 квітня 2016, 11:26
Это написал АВС123!!! Читайте пожалуйста внимательно!
7 квітня 2016, 12:08
Да сори
5 квітня 2016, 13:34
А теперь А-банк продан Суркисам!
MykolaA
MykolaA
5 квітня 2016, 13:49
«Маю намір позиватися до суду за порушення відповідного закону та стягнення за нанесену шкоду!» — когда получите судебное решение, сообщите здесь, пжл.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
5 квітня 2016, 14:38
76007639, здрастуйте! ПриватБанк і А-Банк є банками партнерами. При цьому ми гарантуємо зі свого боку збереження конфіденційності Ваших даних.
З повагою, ПриватБанк.
6 квітня 2016, 10:12
Бачу ви дійсно собі поганенько уявляєте, що таке конфіденційність.
Гріш ціна вашим гарантіям, якщо ви зливаєте всім своїм партнерам інформацію
5 квітня 2016, 22:13
… Зачем Вы даете банку информацию о близких?
alex05692
alex05692
7 квітня 2016, 8:57
Нехочю вас растраивать НО пишите куда вам угодно толку от этого нет и небудет. в свое время приват передал честному лицу( сотрудник по дружбе) все мои данные вплоть до фото с банкоматов.куча жалоб в нбу и приват мной было написано и получил один ответ мол извините с сотрудником кто разласил мы провели профбеседу а вы и дальше пользуйтесь услугами нашего банка.ВСЕ

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / приватБанк розголошує конфіденційну інформацію клієнтів