СЛІДЦВО ВЕДУТЬ КОЛОБКИ!!!!

intex24 16 березня 2016, 8:35
поповнення рахунку третьою особою картки прихват банку є приводом, щоб Вам заблокувати кошти!!!
переказ з карти ПриватБанку через додаток Приват24. Відправник: Таранець Аліса Владиславівна
призначення платежу: Перевод на карту ПриватБанка
через дзвінок цієї не грамотної особи банк найшов привід заблокувати картку, усна скарга! без заяви в правоохоронні органи,і навіть без письмової заяви в банк! в відділенні банку мене привселюдно звинуватили в кримінальному злочині шахрайстві! такого собі навіть правоохоронні органи не дозволяють!

16 березня 2016, 8:51
Відпавник займається тим, що купляє товари на аукро під ім'ям: Пользователь Алиса-Красотка (37) і після отримання номеру накладної телефонує в банк і вимагає відкликання переказу! всі необхідні докази банку передані ніякої реакції, банк замість передати справу в компетентні органи, веде слідство сам!
Макакий Макакиевич
Макакий Макакиевич
16 березня 2016, 9:48
Кто не жил в Одессе много чего в жизни не понимает…
bezBankiv
bezBankiv
16 березня 2016, 13:17
Похоже Пользователь Алиса-Красотка (37) — тайный?(явный) агент(комиссионер) примата ...;)
16 березня 2016, 9:49
Гонтарьова грошей не дає, беня гроші сам візьме!!!
16 березня 2016, 10:42
А тим часом долар під крався до 27, може є зв'язок?, в величезної кількості клієнтів заблоковані безпідставно картки(гривневі!)
16 березня 2016, 10:59
Остановка финансовых операций осуществляется на срок два рабочих дня со дня остановки (включительно). Специально уполномоченный орган по вопросам финансового мониторинга может принять решение об остановке операций на срок до пяти дней для дальнейшей проверки, о чем одновременно известить правоохранительные органы.
16 березня 2016, 11:02
Рахунок блокований з 11.03.2016, приват банк повідомив правоохоронні органи?«Специально уполномоченный орган по вопросам финансового мониторинга»приймав якесь рішення по даній справі?
PrivatBankQM
PrivatBankQM
16 березня 2016, 16:18
Доброго дня!
Дозвольте нам детально розглянути цю ситуацію. Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua подробиці ситуації, що склалася, а також контактні дані, зазначивши
посилання на відгук, щоб ми могли надати детальнішу консультацію.
З повагою, ПриватБанк.
16 березня 2016, 18:51
Что у вас еше тишина не звонят мне блокировали 10 числа сказали сегодня что на этой недели решат и разблокируют
16 березня 2016, 20:03
Дякую команді «МІНФІНУ»за допомогу в визволенні моїх коштів з опг«ПРИХВАТ»!!!
16 березня 2016, 21:21
Что вам разблокировали карту как
16 березня 2016, 21:43
Читайте мої відгуки, там все написав!