ПриватФонд

merlinn 14 січня 2016, 14:33
В ПР24 є така послуга як ПриватФонд. Це недержавний пенсійний фонд. Коли я 5 місяців тому задумався над підключенням до цієї системи, мені провели дуже гарну рекламну кампанію. Сказали, що це дуже класно бо гроші захищенні від інфляції так як вкладаються в нерухомість, банківські вклади, цінні метали, акції, облігації і т.д. А також повідомили що середній дохід орієнтовно 25% річних. Після такої реклами просто не можливо не підключитись. І ось за 5 місяців 2015 року я вклав суму 255 грн, сума невелика так як я тільки знайомлюсь з новою послугою. І ось 2015 рік завершився я вирішив перевірити дохідність. Получилось, що за 2015 рік я отримав дохід 8,59грн, що дорівнює 3,37% від суми вкладу за 5 місяців, а отже дорівнює 8,09% річних у гривні. І тепер у мене виникає питання чи я щось неправильно зрозумів, чи ПриватФонд справді спрацював у 2015році так погано? Аж на 8,09% річних у гривні, погодьтесь це виглядає смішно, зважаючи що елементарна Скарбничка від ПБ у гривні приносить 20% річних. Чи компанія «Паритет» яка управляє активами ПриватФонду, невдало розмістила кошти і через це я отримав такий низький дохід? І який тоді сенс у розміщенні коштів в ПриватФонд, зважаючи на шалену інфляцію в країні і на смішну дохідність що приносить дана послуга? З даними питаннями я звертався у всі можливі консулатаційні центри ПБ. Це 3700 і т.д. Відповідь була дуже крута:«Ви не розумієте ми захищаємо вас від інфляції, тому ПриватФонд це дуже крута штука» Поясніть мені при інфляції в 40% отримати дохід 8% це справді вважається круто? Чи служби підтримки немають права включати голову, а можуть лише завчені фрази говорити.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
14 січня 2016, 15:59
Доброго дня, merlinn!
Ми будемо Вам раді допомогти у Вашому питанні, якщо Ви направите на нашу електронну адресу help@pb.ua Ваш контактний номер телефону. Інформація буде надана на Вашу електронну адресу в повному вигляді.
З повагою, ПриватБанк.
merlinn
merlinn
16 січня 2016, 18:51
юра антонов
юра антонов
14 січня 2016, 16:26
Да, что то явно они напутали Я тоже раньше было дело заинтересовался этой услугой но после обращения в консультативный центр понял что это бессмысленное дело лучше простой депозит
larka1
larka1
18 вересня 2016, 15:21
На сайте ПриватФонда есть «Показатели фонда», где выкладывается стоимость единицы пенс.активов (ЕПА). Берем 2014 год, на 01.01.14 ЕПА 3,38, на 31.12.2014 ЕПА 4,24. Делим 4,24 на 3,38 и получаем 1,25 — доходность ПриватФонда за 2014 год была 25%. За 2015 года (4,75 делим на 4,24) была 12%. За этот год за 8 мес. (5,33 делим на 4,75) 12%, за весь год по идее выйдет около 18%. Где-то видела статистику, что в 2009 доходность была 49%. То есть за все время работы фонда В СРЕДНЕМ 25% годовых, бывают годы с доходностью выше, а бывают с ниже. Ваш опыт как раз пришелся на «ниже».
28 липня 2018, 20:20
Совершенно верно.
Ella79
Ella79
19 вересня 2016, 12:10
На /www.acpo.com.ua/ в личном кабинете отображается Доходность на Текущий Момент по другим НПФ. Почему бы и Привату так не сделать?
28 липня 2018, 20:20
Сайт УАПФ «Паритет»:
ArtemFY
ArtemFY
12 січня 2017, 16:51
Вопрос для тех, кто уже заключил контракт. Прислали ли вам приложения к договору? Когда мне пришел конверт, то в нем оказался только договор, но даже в этом договоре есть пункт для подписи о том, что я должен получить и распечатку приложений.
Юрий Чудновский
Юрий Чудновский
3 серпня 2017, 13:44
Дайте-ка угадаю: вы в течении пяти месяцев постепенно вносили на свой контракт сумму в 255 гривен, и ожидаете что на них будет доходность, как будто они висели у вас уже целый год? Банковская система так не работает :) Годовая доходность это то, что вы получите с денег, лежавших с начала года. Если вы хотите точно рассчитать доходность по вашим вложениям разбитым на кучку месяцев — это слишком сложная математика чтобы так просто высчитать её, ведь каждый месяц вы получаете доход на основе тех денег, что у вас лежат на текущий момент. Это ещё если вам не рассказывать про такое понятие, как сложные проценты :)
SergS7
SergS7
14 січня 2018, 15:45
І справді, чомусь ніхто з коментаторів цього не врахував)
Математика не складна. Потрібно річний процент дохідності поділити на кількість днів у році і множити цей коефіцієнт кожен день на залишок коштів на рахунку на кінець дня. Потім підбити суму — за місяць, за рік. Найзручніше це в Екселі зробити.
По темі НПФ взагальному — неправдива реклама. ПриватФонд обіцяє «набагато кращий захист від інфляції, ніж депозит». А по факту дає дохідність навіть меншу
28 липня 2018, 20:21
Совершенно верно.
27 липня 2018, 15:13
Где можно посмотреть результаты работы фонда за 2016- 2017 год?
27 липня 2018, 15:18
Где можно посмотреть доходность фонда за 2016-2017 год?
28 липня 2018, 20:19
Прошу:
glebbest
glebbest
17 червня 2020, 13:19
Повна звітність тут: https://ua-paritet.com.ua/uk/privatfond_reports
За 16-17 роки там теж є. А за 2019 - там навіть номери депозитних рахунків IBAN, серії облігацій ОВДП та взагалі повна структура активів з точністю до тисячі гривень - де, в якому банку тощо. Номер справи до регулятора за бездіяльність щодо активів в Дельті - теж вказаний.