Кредитна картка

Max1mus 18 грудня 2015, 12:24
Користуюсь кредиткою та іншими продуктами Привата більше 3-ох років. (маю різних 5-ть карток Привата і мої колеги по роботі теж близько 10 для зручності в одному банку)

Відкривав тільки із-за того, що було дуже зручно користуватись веббанкін, мобільний банкінг, перерахунок на інші картки. страхування ітд.

При цьому маю картку і Ощ… банку з майже аналогічними пропозиціями, яку випадково пошкодив і не міг зняти кошти, тому я їх перекинув на Приватівську щоб мати можливість їх зняти. Коли кошти зайшли на Приват відразу урізав мені кредитний ліміт і ці гроші зарахував як в погашення кредиту, хоча прострочення платежу не було та без будь-якого повідомлення ітд. Зателефонувавши на гарячу лінію вичерпної відповіді не надали сказали «буцімто все автоматично».

Навіщо тоді така кредитка коли робимо, що хочемо (або додаємо або віднімаємо) не питаючи клієнта який на ці гроші розраховував (а якби в іншому місті я був, що часто буває у мене з відрядженнями) чи важко хоча б завчасно повідомити.

Висновок: буду всі закривати і колеги також і перейдемо до іншого банку, щас багато хто пропонує аналогічні продукти на таких же умовах і сервісом. (веб банкін, мобільний банкінг ітд.)

PrivatBankQM
PrivatBankQM
18 грудня 2015, 19:29
Шановний Автор!
Розмір кредитного ліміту встановлюється кожному клієнтові індивідуально й залежить від багатьох факторів, наприклад, таких як:
— наявність довідки про доходи, закордонного паспорта чи документів, що підтверджують володіння майном;
— кредитна історія в ПриватБанку та в УБКІ (http://ubki.ua/);
— наявність депозитів, поточних рахунків, платежів, інших продуктів ПриватБанку тощо.

Якщо спочатку встановлений банком ліміт нижче, ніж Ви розраховували, рекомендуємо активно користуватися банківськими продуктами й надалі, і коли збільшення ліміту стане можливим, Вам надійде SMS-повідомленням.
З повагою, ПриватБанк.