Заблокували картку

Postavna 4 листопада 2015, 15:24
Відділення за адресою: Полтава, вул. Стрітенська, 50
В кінці липня 2015 року на мою картку було накладено обмеження, про яке мені не було повідомлено. При зверненні до банку співробітники вашого банку кожного разу надавали відповідь, що ведеться розслідування, по закінченні якого (30 кал. днів) мені надійде відповідь від банку. По даний час я не отримав жодної офіційної відповіді щодо даного питання.
3 листопада 2015 року спілкуючись з консультантом Замазан Ростиславом в онлайн чаті, він повідомив, що банк прийняв рішення обмежити рух коштів по моїй картці у зв’язку з наявністю надходжень на картку коштів, які мають шахрайський характер. По моїй картці надходження були тільки у вигляді зарплати, ніяких інших надходжень по даній картці не відбувалося, це видно по руху коштів в Приват24. Які надходження були шахрайськими?
Щодо неправомірних дій працівників ПАТ «Приватбанк» я звертався до Полтавського міського управління УМВС України в Полтавській області та отримав відповідь, що ознак кримінального правопорушення не виявлено(листи додаються). Дані листи вже направлялися сканкопіями до головного офісу ПАТ «Приватбанк», але відповідь не надходила.

mazaj
mazaj
4 листопада 2015, 17:49
Если у Вас действительно всё чисто, как Вы написАли, то вот Вам по моему мнению наилучший ответ или подсказка
minfin.com.ua/company/privatbank/review/82389/#com2744400
что и и как нужно делать.

Ну и так, на всякий случай ). Я не призываю не бороться с банком.
Просто нужно расставить приоритеты. И определиться — Вам ехать или шашечки.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
4 листопада 2015, 19:32
Шановний Клієнт!
Дозвольте нам детально розглянути цю ситуацію. Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua подробиці ситуації, що склалася, а також контактні дані, зазначивши
посилання на відгук, щоб ми могли надати детальнішу консультацію.
З повагою, ПриватБанк.
finderkm
finderkm
5 листопада 2015, 0:30
Боюся, що в ситуації, яка склалася (якщо все дійсно так є, як ви описуєте), у вас вихід один — звертатися в суд.
Postavna
Postavna
5 листопада 2015, 10:54
Я хочу лише забрати свою зарплату та закрити карточку. При зверненні до суду я судовий збір сплачу більший, ніж отримаю свою зарплату.
василий полюхович
василий полюхович
8 листопада 2015, 21:54
Судовый сбор платит ответчик то есть приват