Не можу поповнити власну Internet card-ку

claud 21 вересня 2015, 23:19
Користуюсь Internet card та звичайною карткою приватбанку для покупок в інтернеті вже декілька років, до сьогоднішнього моменту ніяких труднощів не виникало.

Поповнив власний рахунок через термінал, після чого прийшло повідомлення, що рахунок поповнено і на балансі потрібна сума.
В приват24, теж ніби все гаразд — показує, що гроші поступили і на балансі потрібна сума, а от коли спробував перевести гроші на свою Internet card, то операцію було відмовлено, та приходить повідомлення, що на балансі не достатньо коштів (лише сума, що було до поповнення через термінал).
Звернувся до тех. підтримку — відгукнулись протягом декількох хвилин. Порекомендували скористатись іншим сервісом для переказу через сайт, який теж ніяк не допоміг.
Після чого написали, що картка буде заблокована поки не розберуться в чому річ :)

fishbitfish
fishbitfish
21 вересня 2015, 23:37
Это уже перебор, ей богу) Ладно еще мошенники, OLX, звонки недругов. Но это уже ни в какие рамки.
22 вересня 2015, 9:43
Claud, добрый день.
Позвольте нам подробно рассмотреть эту ситуацию. Направьте, пожалуйста, на help@pb.ua Ваши контактные данные, указав ссылку на отзыв, чтобы мы могли предоставить более детальную консультацию.
claud
claud
23 вересня 2015, 23:45
Сьогодні вирішив перевірити що там з моєю карткою.
Картку не заблокували, сума на яку поповнював так і залишилась на рахунку, спробував перевести незначну суму на Internet card-ку — дійшло миттєво. В чому була причина, так і не пояснили, але все працює, шкода що трохи запізно…

Сподіваюсь, в майбутньому такого більше не повториться.
25 вересня 2015, 11:47
Claud, раді, що Ваше питання успішно вирішено.
У разі виникнення запитань, Ви завжди можете написати нам на help@pb.ua – будемо раді допомогти Вам.
З повагою, ПриватБанк.