Отказывают отдать личные деньги с карточного счета

Сергей Егорович 5 серпня 2015, 19:49
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Робоча, 154
Я є клієнтом ПАТ КБ «Приватбанку» маю картковий рахунокХХХХ2151 24.06.2015 Приватбанк заблокував мій картковий рахунок, я відразу зателефонував на номер горячоЇ лініЇ 3700 у відповідь від оператора надійшла інформація що мою карту «намагалися взломати» тому вони тимчасово заблокували рахунок і разблокують протягом трьох діб або раніше. Після зазначеного терміну картковий рахунок так і не разблокували.До приватбанку я надійслав заяву з вимогою разблокувати мій рахунок та дати відповідь щодо заблокування моєго рахунку згідно ЗУ «Про звернення громадян».
13.07.2015 при відвідувані відділення Приватбанку відділення Південне за адресою вул. Робоча №154 мені передали письмовий запит №Г.26.0.0/07-48-015 від 10.07.2015р згідно за статтею64 Про банки і банківську діяльність. у якому був перечінь питань до мене та до мого рахунку та сказали як тільки я дам письмову відповідь на всі їхні запитання банк зразу розблокує мій рахунок з моїми коштами.20.07.2015 в письмовій формі я ретельно в письмовій формі дав відповідь на всі запитання банку.
29.07.2015 Мій рахунок досі заблокований, я звернувся у відділення банку до начальника відділення з проханням закрити свій картковий рахунок та видати всі мої кошти але мені відмовили.
05.08Мені відмовляються видавати мої гроші та закрити мій рахунок, відмовляються підписувати мою заяву про закриття мого рахунку, на якій законній підставі? Ви берете на себе повноваження суду? Вже пройшло більше тридцяти діб, вимагаю негайно розблокуйте мій рахунок та укажіть законні підстави операючись на які ви блокуєте мої гроші!!!

PrivatBankQM
PrivatBankQM
5 серпня 2015, 20:29
Сергій, добрий вечір.
Дозвольте нам детально розглянути цю ситуацію. Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua подробиці ситуації, що склалася, а також контактні дані, зазначивши
посилання на відгук, щоб ми могли надати детальнішу консультацію.

З повагою, ПриватБанк.
Klient1234
Klient1234
6 серпня 2015, 10:17
А что вы такого делали, что вам такое сделали?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Отказывают отдать личные деньги с карточного счета