menyalo 8 липня 2015, 16:06
Відділення за адресою: Київ, пр-т Червоної Калини, 38/10/268
У відділенні Приватбанку № K2H4, що знаходиться на проспекті Володимира Маяковського, 38/10, м. Київ касиром працює Любов Степанівна Мунтян. Я і моя дружина є постійними клієнтами й вкладниками Приватбанку протягом багатьох років. Останні декілька місяців, коли я мав нагоду неодноразово відвідувати дане відділення з різних питань, як і зокрема сьогодні, — касир Любов Степанівна Мунтян завжди справляла особливо-позитивне враження як на мене, так і на мою дружину. Окрім того, що це дійсно висококласний спеціаліст, який добре розбирається в усіх тонкощах банківських операцій, — Любов Степанівна Мунтян постійно вражає високопрофесійною обізнаністю в усіх питаннях, що відносяться до її компетенції, а також, як просто людина — викликає до себе особливу довіру та заслуговує на глибоку повагу й вдячність.
Особливо звертаємо Вашу увагу, що під час кожного мого візиту в дане відділення, касир Любов Степанівна завжди намагалася вникнути в суть будь-кого нашого питання, глибоко проаналізувавши можливі варіанти його вирішення та запропонувавши найкраще з них. При цьому, приємна невимушена посмішка і щира доброзичливість Любові Степанівни Мунтян завжди заставляє повертатися саме у це відділення Приватбанку, що не є поруч з нашим будинком.
Завдяки високоякісному й завжди привітному обслуговуванню таких співробітників як Любов Степанівна Мунтян враження про Ваш банк є досить приємним.
З огляду на вищевикладене, дуже прошу Вас, відзначити Вашого співробітника Мунтян Любов Степанівну відповідною премією, підвищенням у зарплаті, чи по посаді.

З повагою, завжди Ваші клієнти Василь та Оксана.

08.07.2015 року.

P/S. Шановні клієнти банку і просто ті, кого зацікавило це повідомлення. Будь-ласка, перед тим як робити якісь висновки щодо правдивості цього листа, прошу звернутися саме у це відділення і переконатися в правдивості кожного слова, написаного тут. Любов Степанівна Мунтян не є нашим родичем, знайомою, тощо. Просто у спілкуванні з нею як спеціалістом Ви, самі все зрозум

PrivatBankQM
PrivatBankQM
8 липня 2015, 19:45
Дякуємо за позитивний відгук про наш банк! Упевнені, що подальша співпраця з нашим банком буде також мати лише позитивний досвід.

З повагою, ПриватБанк.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Подяка касиру выдділення Приватбанку - Любов Степанівні Мунтян від клієнтів. РЕАЛЬНА, НЕ ЗАКАЗНА ПОДЯКА!