Що за беспридел?

Dhjewheheb 5 липня 2015, 15:19
Чому коли я хотіла оформити ТІЛЬКИ Золоту карту для виплат мені сказали, що без Універсальної або Універсальної GOLD ЦЕ НЕМОЖЛИВО??? Що за беспридел??? Будь ласка, поясніть, як має бути за вашим регламентом, як оформити Золоту карту для виплат без кредитної і чому ваш банк агресивно нав'язує Універсальну. І ще не пишіть «переваги» тої кредитної картки.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
5 липня 2015, 15:44
Дякуємо за звернення!
Направте, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася, точну адресу відділення банку та контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли розібратися і надати більш детальну консультацію по Вашому питанню.
З повагою, ПриватБанк.
sanch ☺
sanch ☺
7 липня 2015, 14:32
Чем больше у клиента обязанностей перед банком (особенно, если это кредитные отношения) — тем больше шанс, что клиент нарушит условия договора, за что можно «влепить» штрафы и т.п.
Обратите внимание под чем Вы подписываетесь. Если это прикладная анкета, то зачем Вам вступать с банком в договорные отношения (договор оферты, на сайте банка — более 1200 листов), экземпляр которого навряд ли дадут Вам и банк оставляет за собой право в одностороннем порядке инициировать изменения к этому договору как ему захочется?

Рекомендую обратить внимание на другие банки, которые не нарушают действующее законодательство, не ведут агрессивной политики навязывая никчемные услуги клиентам.