Приватбанк ошукує на обмінних операціях!!!!

nataliahorbal 30 квітня 2015, 16:04
25/02 міняла в відділенні долари, працівник чітко назвав і програма видала курс 26 грн. Але вже за кілька секунд обмін здійснили за курсом 23.
Я відразу ж зателефонувала 3700 та жодних пояснень дати не могли. Лише через півгодини «зліпили» версію, що курс змінився.

Два місяці морочили голову, — жодних вибачень, а офіційно відповіли, що курс змінився ПІД ЧАС ОПЕРАЦІЇ, та на компенсацію можу не рохраховувати!!!
В результаті бачу, що повинна бути «вдячна» Приватбанку, що взагалі поміняв мені не за курсом 3 грн за долар, і я ВТРАТИЛА ЛИШЕ ПІВРІЧНУ ЗАРПЛАТУ, а не взагалі все, що мала!!!

PrivatBankQM
PrivatBankQM
30 квітня 2015, 16:45
Nataliahorbal, добрий день!
При проведенні операцій обміну валюти з використанням карти застосовуються курси для безготівкових операцій, які можуть змінюватися протягом дня в залежності від зміни ситуації на валютному ринку країни. З боку Національного банку України це не заборонено і така практика застосовується в багатьох банках України. Інформація про курс надається клієнту в момент здійснення операції. Шкодуємо, що Ваша операція припала на час, коли були змінені курси.
З повагою, ПриватБанк.
30 квітня 2015, 16:56
Що на момент здійснення операцій, так і під час здійснення операції курс мінятися не повинен, так як клієнт при здійсненні операції погоджується саме на той курс, який пропонується.
Це все одно, що під час купівлі холодильника, до того моменту як ви дійшли від цінника до каси, ціна змінилася. І продати холодильник повинні за ту ціну, яка на ціннику (яку називає касир до моменту купівлі, а не під час).
Приват ошукує клієнтів різними шляхами і це не поодинокі випадки.
aragorn2012
aragorn2012
30 квітня 2015, 17:10
Да не только на обменных операциях, а и не депозитах, кредитах. Вот если бы с ними сделали, то что они делают с клиентами: деньги бы украли и отдавали, кредитный лимит повышали без согласия, депозиты бы не отдавали, зарплат бы лишали, тогда они бы шевелились. А так, этот в порядке вещей.
1 травня 2015, 23:20
По закону вы имеете прово отменить операцию обмена в течении 15 минут! И вам бы вернули ваши деньги.
1 травня 2015, 23:25
По закону человек имеет право требовать продать валюту по той цене, которую ему предложили изначально.
1 травня 2015, 23:33
По уставу банк должен работать только соблюдая Законы Украины. А на деле.
dissi
dissi
2 травня 2015, 11:48
Курса 26 нет уже вроде как пару месяцев даже на чр) откуда вы его взяли?
2 травня 2015, 13:38
Это вопрос Приватбанку?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк ошукує на обмінних операціях!!!!