putsseva 21 лютого 2023, 13:35
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Слобожанський, 91
Хочу выразить огромную благодарность Галине Николаевне-сотруднику отделения Приватбанка (г.Днепр, пр.Слобожанский,91) за внимательное и доброжелательное отношение, оперативное решение вопроса и индивидуальный подход при открытии карты для человека с инвалидностью.Надеюсь, что мой отзыв станет поводом для премирования!
21 лютого 2023, 17:41
Обов’язково передамо Галині Миколаївні. Задоволений клієнт — найкраща мотивація!
kaminskij05 21 лютого 2023, 9:02
До банку претензій немає. Скоріше це ми повірили людині на слово. Але нехай тирнет знає героїв, щоб інші не повелися.

На біржі фрілансу розмістили оголошення щодо роботи по сайту. В телеграм постукав bf4er — типу фрілансер з поштою freelance.cherkassy@gmail.com. Поспілкувалися щодо проєкту, по мові не сказав би що не розуміє що треба робити. Скинув дані паспорту на ім'я Анатолія Тюльпи і карту 5375 4141 4493 4030. Після авансу в 300 грн зник.

Це невеликі гроші, але краще би їх переказали на ЗСУ.

З цього дня всі операції тільки через біржу або зі знайомими по контракту. Отака Грицева шкільна наука.
21 лютого 2023, 10:10
Вітаємо.
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію. Також варто зазначити, що вказана вами картка видана не ПриватБанком.
zhanna34 18 лютого 2023, 12:22
31 января оформила заказа на сайте Ашана и оплатила его пенсионной картой. Заказ магазин подтвердил и отправил двумя посылками с одним номером заказа. При получении заказа 3го февраля деньги списываются второй раз, просто проиходит смс о списании. Сначала на гор. линии рассказывали, що то не тудЫ смотрите. Потом ту же пластину завела и в чате приват 24, до тех пор пока не начала бросать скрины той самой «выписки, которую вы не так смотрите». Спустя 40 минут только «оформили запрос на возврат». Потом ходила в отделение, потом еще звонили и рассказывали что даже уже в бухгалтерией Ашана связали и да заказа один. но денег пока не вернем. Ждите 90 дней. Т. е. дважды списать — можно, а вернуть — нет. П. С. Ашану пришла одна оплата, т.е банк тупо держит деньги у себя. МАЛАДЦЫ.
П.П. С. По балансу очевидно двойное списание, но до тех пока не предлагаешь взять и посчитать, сотрудники привата крутят пластинку «сбой в системе, баланс не обновился, через сутки (3, 5, 10 дней 10), вы не туду смотрите»
18 лютого 2023, 14:59
Вітаємо.
Коли ви здійснюєте оплату карткою, за кадром відбувається безліч операцій:

1. Після зчитування картки терміналом або введення реквізитів картки на сайті банк-еквайер (банк, який володіє терміналом або обслуговує інтернет-магазин) направляє дані в платіжну систему для авторизації.
2. Платіжна система перенаправляє дані для авторизації банку-емітенту (банк, що випустив картку), попередньо провівши перевірки для безпеки операції.
3. Як тільки банк-емітент отримує дані за операцією, він перевіряє можливість проведення конкретної транзакції (ліміти, баланс картки, блокування, коректність введених даних за карткою: ПІН-код/CVC2/строк дії тощо). Результат перевірки (схвалено чи відмова) повідомляється тим самим шляхом, але в зворотному порядку. У підсумку ви побачите результат операції на терміналі або сайті інтернет-магазину, також ми додатково інформуємо про це в додатку Privat24.
4. Якщо операцію схвалено, на картці блокуються кошти в розмірі, що направив еквайер. Саме списання пройде пізніше, його строки залежать від платіжної системи, регіону, де здійснювалася операція, типу операції тощо.

Можуть виникати такі ситуації, що під час спроби оплати карткою, сума на картці заблокована, але торгова точка помилково проводить повторне списання.
У більшості таких випадків блокування скасовується протягом 11 днів з моменту проведення операції з ініціативи точки, і сума стає доступна на балансі картки. Так як сума списувалась з картки лише один раз, то і у виписці ви побачите лише одну операцію списання.
Ми постійно працюємо над розширенням функціоналу віддалених каналів. Інформація по рахунках, доступні кошти, рух коштів завжди доступні в особистому кабінеті Приват24 https://www.privat24.ua/
Якщо ви не згодні із наданою в особистому кабінеті випискою та наявним балансом, повідомте, будь ласка, в приватному повідомленні свою версію, щоб ми допомогли розібратися.
Мария Васильева 17 лютого 2023, 19:24
17 февраля не смогла зайти в приложение Приват24. Пишет: в целях безопасности услуга недоступна. Обратитесь в чат или 3700. Т.к. я нахожусь на оккупированной территории в Херсонской области позвонить я не могу. Еле дописалась через чат к оператору. Даже вышли на видео-звонок, мол чтоб убедится, что это я. И в итоге банк разорвал со мной договор и закрыл мне все счета. Просят прислать заявление с реквизитами другого банка, чтоб переслать мои средства со счетов. А письмо от банка мне о правят по месту регистрации, интересно каким образом. Это как понимать?
Я получаю пенсию по потере кормильца на карту Приват банка, и это единственное средство для проживания на данный момент, теперь как мне быть? В Пенсонный фонд я обратится не могу, чтоб сменить реквизиты, т.к. я на оккупированной территории. Что за отношение к тем людям, что в оккупации, им и так здесь помощи нет, так ещё и то, что есть надо забрать, и усложнить людям участь?
18 лютого 2023, 9:34
Вітаємо.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, котрі регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'
банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу, зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене. Додатково вам було направлено офіційну відповідь банком з даного питання.
Виктория Велиева 17 лютого 2023, 16:35
Хочу висловити щиру подяку співробітнику Департаменту по роботі зі зверненнями клієнтів Василю табельний номер 14712 за професійну консультацію, надану допомогу. Ввічливий професіонал, абсолютно компетентний, розуміюча людина. З такими співробітниками Приватбанк залишатиметься кращим.
17 лютого 2023, 17:59
Василь буде вдячний, що ви залишили відгук, ми ж свою чергу вдячні, що ви з нами :)
babychalena 17 лютого 2023, 16:34
Сьогодні була неприємно здивовано тим, що доступ до рахунку заблокований. Технічна підтримка в чаті надала наступну відповідь:

«Клієнту відмовлено в продовженні ділових відносин.
На підставі статті 15 Закону України Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.»
«Якщо клієнт не згоден із відмовою та/або бажає отримати будь-які додаткові роз’яснення від банку про розрив відносин — може оформити письмовий запит за адресою кореспонденції: вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна.»"

Це досить серйозне звинувачення зі сторони банку, жодних підстав чи сумнівних операцій (витрат, доходів) я не мала. Була клієнтом більше 10 років, тепер взагалі не зрозуміло як діяти далі, коли залишилась за кордоном без коштів.

Прошу всебічно розглянути мою проблему та ще раз детально перевірити, які саме на думку співробітника банку операції, стали причиною блокування мого рахунку.

Дякую
17 лютого 2023, 18:25
Вітаємо.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'
На жаль, на поточний момент ваше обслуговування у банку обмежене. Додатково вам направлена офіційна відповідь банком з даного питання.
Георгий Денис 17 лютого 2023, 14:23
Коли запропонували за гривню валютні депозити при умові розміщення на 3 місяці, я відкрив депозит на 100 евро. Після закінчення строку виявилось, що я не можу вільно зняти ці кошти. Банк відмовляє в замовленні валюти на таку суму, мінімум 300 у.е. Коли відкривався вклад, такого обмеження не було. Пропонують, щоб я в касі дізнаватися, чи є в наявності валюта, і тоді, якщо є, знімав з картки
17 лютого 2023, 16:20
Дійсно, мінімальна сума персонального замовлення готівки:
— 20 000 грн;
— 300 дол/євро.
Отримати готівку без попереднього замовлення також можливо за наявності в обігу каси.
alexiz75 17 лютого 2023, 10:33
01,02,2023 я, Ізюменко Олександр Вікторович, сплатив з карти Абанку на карту мойого співробітника кошти у розмірі 14400 грн. Він у свою чергу не у термін двох діб не дочекавшись грошей повідомив мені, а я у свою чергу повідомив Абанк. До сьогоднішнього дня Приватбанк ніякої відповіді не надає не відповідає на неодноразові звернення Абанку. Я особисто звернувся до Приватбанку за поясненнями у чому мені було відмовлено!!! мені не залишили вибору як стати клієнтом Приват та відкрити рахунок і получити їх карту.Із спілкуванням з оператором я взнав, що я особисто помилився у останній цифрі карти на яку перераховував свої кошти. Сплатити я бажав на карту 5168742239803889 а сплатив на карту з намером у кінці 4. заблокувати ці кошти чи повернути мені банк не взмозі не можуть поспілкуватись з отримувачем коштів… Банк став державним, якість обслуговування незрозуміла!!! Хотів зрозуміти як в данній ситуації отримати повернення коштів від Приватбанку???
17 лютого 2023, 12:56
Вітаємо.
В наведеній ситуації ми не можемо провести переказ коштів з рахунку без згоди власника цього рахунку.
Ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Дякуємо за розуміння.
Юрій Сиса 16 лютого 2023, 23:04
15.02.2023 термінал самообслуговування Приват Банк який знаходиться по адресі м. Бровари, вул. Київська 239 Mark Moll під час видачі готівки завис, кошти в розмірі 10 000грн списав але не видав. Карта Укрсіббанк, звернувся в свій банк, зафіксували скаргу-претензію, направили в Приват Банк Заявка № 3251819. Не одноразово звертався в Приват Банк, спочатку взагалі відповідали що ніяких заяв по даній карті не отримували, потім все-таки визнали що так надходила заявка. Пройшов місяць коштів не повернули. І щось мені знається якщо ніяких дій самому не робити то і повертати їх Приват Банк теж не збирається. Я також свої кошти так просто дарувати не збираюся.
17 лютого 2023, 10:28
Вітаємо.
Оскарження операції згідно правил міжнародних платіжних систем до 120 днів. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи.
kornievskij 16 лютого 2023, 16:35
Это не банк, а чёрт пойми что. Отец покупал доллары в этом банке несколько лет назад, выдали банкноты образца 2006 года года, как оказалось — несколько купюр были со штампами. И что же выходит? сейчас, в феврале 2023 года, я не могу продать доллар в Приватбанке, который был же и куплен в Приватбанке пару лет назад. Персонал не хочет их принимать обратно, хотя спокойно их продали несколько лет назад
16 лютого 2023, 18:05
Добрий вечір!
Із зрозумілих причин ми не маємо змоги за зверненням третьої особи надавати інформацію по операціям іншого клієнта. Зазначимо, що при отриманні готівки в касі клієнт має змогу одразу оглянути отриману готівку та у разі виникнення питань знайти шляхи їх вирішення одразу звернувшись до співробітника відділення.
vis11 16 лютого 2023, 10:58
Для понимания: я — клиент этого (прости Господи) банка больше 20 лет.
Решил купить на ОЛХ Б/У кофеварку.
Закинул наличку на карту через терминал. Через пару часов пробую оплатить 1700 грн, оплата не проходит.
Пишет позвоните в банк 3700. Я должен позвонить! Раньше звонили банк и просил подтвердить транзакцию.
Звоню со своего фининсового телефона. Девушка мне радостно сообщает что я попал под выборочную проверку. Ну ок, бывает.дальше стандартные вопросы:
-ФИО.Отвечаю.
-Дата рождения. Отвечаю.
-Место регистраци (прописки). Отвечаю. Вроде стандартная проверка.
-Место работы (!!!). Автоматически отвечаю — временно безработный.
-Нет, у нас другие данные! Я перечисляю 4 места работы, которые сменил за эти 20 лет.
-Выдолжны выбрать ОДИН вариант! -Ок, девушка, скажите в каком году обновлялись ваши данные и я вспомню где работал в данное время.
-У нас нет таких данных!!! Выберите один вариант.
-А если я не угадаю?
-Тогда мы не сможем пропустить вашу транзакцию.
И не пропустили!

Вы понимаете весь идиотизм ситуации!!!
Я хочу за счет собственных средств (не кредитных, не полученных от кого-то, а внесенных на карту за 2 часа перед оплатой)
сделать покупку на официальном интернет-портале ОЛХ на «гиганскую» сумму в 1700грн, а мне не только устраивают допрос,
но еще и предлагают сыграть в викторину «отгадайте где вы работали в таком то году, но год мы вам не скажем».
Я понимаю, что банк иногда должен идентифицировать клиента, но нельзя же доводить до абсурда этот процесс!
А еще, я очень хочу узнать фамилиию «этого гениального человека» из СБ банка, который придумал этот квест.
16 лютого 2023, 13:17
Банк піклується про безпеку ваших коштів і не має на меті створити незручності. Платіж випав на додаткову перевірку з міркувань безпеки. Дана процедура покликана підтвердити, що операцію з карткою проводить саме її власник, а не треті особи, які намагаються заволодіти коштами клієнта.
При зверненні в підтримку для підтвердження платежу клієнт відповідає на ряд запитань, відповіді на які може знати лише він. Це та інформація, яку сам клієнт раніше вказував у банку.
Щоб уникнути ситуації подібної до описаної вами достатньо своєчасно оновлювати дані в банку, якщо вони зазнали змін. Це можна зробити не тільки у відділенні, а і онлайн через Приват24. Також зазначимо, що необхідність актуалізації даних є вимогою чинного законодавства, а не примхою банку.
Галина Мамаївська 16 лютого 2023, 10:27
Мій перший банк, перший депозит і кредит стільки років разом і якийсь там. Фінансовий моніторинг став між нами))
Я розумію все, але чому фінмоніторинг працює так вибірково? У мене багато знайомих які купують чи продають криптовалюту всі вони писали пояснення, надавали ключі від криптобірж і їх пропускали. Я теж надала пояснення! І мене заблокували, що за несправедливість?
16 лютого 2023, 11:54
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись чинним законодавством, банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.
alexanderg85 15 лютого 2023, 18:49
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Левка Лук'яненка, 24
На сторінці банку заявлють, що працюють по довіренності:
Хоча насправді, коли я оформив довіренність на дружину у нотаріуса, де вона є моїм преставником на всі фінансові операції по всі валютах у всіх фінансових установах, їй у відділенні (м. Вінниця, вул. Левка Лук’яненка) відмовили, бо по їх словам вони з довіреностями не працюють, хоча в неї були всі необхідні документи (нотаріальна довіреність, паспорт та ІПН) включаючи карту мою карту з якої потрібно було зняти кошти. Кошти на відділенні були, бо були попередньо замовлені, і відповідно до довіреності вона є моїм офіційним представником і може діяти від мого імені.
15 лютого 2023, 19:35
Добрий вечір!
Щоб уточнити деталі та перевірити інформацію ми звернулись в приватному повідомленні.
vasilikvasil68 15 лютого 2023, 14:11
Вчора,14.02.2023 р., у відділенні банку моєму синові не відкрили гривневий рахунок, мотивуючи закінченням терміну дії паспорта громадянина.Але за рішенням кабінету міністрів паспорт дійсний до закінчення воєнного стану.Чому так сталося?
15 лютого 2023, 15:43
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити додаткову інформацію та розібратись в ситуації детальніше.
Константин Грач 15 лютого 2023, 13:19
Во вторник пополнил собственую карточку через терминал в супермаркете, хотле во второй половине дня зайти в собственый кабинет на приват24.Так вместо того чтоб зайти появилась такая надпись« Запит відхилено. Задля безпеки фінансових операцій Вам необхідно підтвердити номер телефону в банкоматі, в терміналі самообслуговування або у відділенні».Совсем в привате обнаглели, позариться на чужие деньги.
15 лютого 2023, 17:19
З міркувань безпеки вхід в особистий кабінет Приват24 здійснюється саме за допомогою фінансового номеру, котрий таким встановлює клієнт. Якщо номер було змінено або при вході вказано не фінансовий номер то вхід в акаунт не відбувається.
На жаль, за даними зазначеними у заявці до відгуку нам не вдалось вас ідентифікувати, як клієнта банку. Якщо у вас є невирішені питання ви можете написати нам в приватному повідомленні деталі та ваші контакти або звернутись в онлайн чат на сайті pb.ua
yrko1000 14 лютого 2023, 20:03
Снять деньги с є- підтримка с банкоматов невозможно (выдаёт ошибки всевозможные, а в отделении говорят что можно снять только после перевода на основную карту, удалось снять только через кассира в отделении)перевести деньги с карты на підтримку донатами для дронів через ДІЮ неможливо, общение с представителями банка напрасная трата времени (а вы пришлите фото где не получили, а вы снимите то или не то)!!!
15 лютого 2023, 10:18
Перепрошуємо за незручності. Наразі по картці не бачимо відхилених операцій про які йде мова. Фахівці технічного відділу будуть раді допомогти, коли ви матимете змогу надати покрокові фото чи скриншоти помилки, яка у вас виникає при спробі здійснити операцію з картки. Надати скриншоти та передати питання в технічний відділ можна звернувшись в цілодобовий онлайн чат на нашому сайті pb.ua
yuoras 14 лютого 2023, 15:53
Доброго дня.
Банк як завжди на наднизькому рівні.
Подробиці.
Так як моя дружина і я не фахівці в плані apple pay, вирішили зателефонувати на гарячу лінію 3700.
Дзвонив я, дружина була поряд.
Оператор почала в неї випитувати дані, де приписана, де проживає та паспортні дані!!!

Питання стояло про механізм додачі карток (повторюю, тільки МЕХАНІЗМ).
Уявляєте, виявляється, якщо подзвонив чоловік із номера дружини, то дружина має пройти версифікацію, так як цей банк вирішив, що інформація щодо МЕХАНІЗМУ додачі є особливо секретною функцією і її можна розповідати тільки клієнту з якого номера ви дзвоните.
ПОВТОРЮЮ, я не називав ні карток ні вимагав якісь дані, а хтів взнати механізм.
Чому цей механізм потрапив до секретніших даних, які вимагають верифікації, знає тільки департамент).

Шановний банк, ця інформація являється все доступною і ніяким чином не підпадає під ваші внутрішні розпорядження і з нею може ознайомитися будь яка особа, навіть не клієнт банку!

Виявляється, банку начхати на закон про захист прав споживачів, де чітко вказано, що будь яка людина, може ознайомитися із будь якою інформацією щодо послуг!
Прославимо спеціаліста Вікторію 21494, яка не знає, що вона вимагає та захищає інтереси своєї колеги.
Бридко, що в такий тяжкий час, така поведінка банку!
14 лютого 2023, 16:49
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити контакти дружини та детальніше розглянути описаний випадок.
psalesh 14 лютого 2023, 11:46
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Перемоги, 92
В мене шахраї підняли без мене, кредитний ліміт зняли кошти, я перевипустила картку, а кошти знімають далі, я переустановила паролі, поміняла телефон, телефон в другі руки не попадав, а намагання залишаються, в банк зверталась не одноразово, але, там кажуть ми передзвоним і все. Картки заблоковано, але проценти нараховують, ніякої реакції з боку банку не має в відділенні, кажуть, а що ми, дзвоніть на гарячу лінію страхова кошти повернула, а мені вони не дійшли в банку шукають кошти 1.5 місяці між рахунками!!!
14 лютого 2023, 13:37
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розібратись в ситуації.
Алексей ШП 14 лютого 2023, 5:48
в первые дни войны, банк решил перестраховаться, и списать все деньги с моей карты, чтобы закрыть кредиты «оплата частями» досрочно, денег было не так много, так как ночью 23-го пошел и снял деньги наличкой, так как смотрел новости и понимал что что-то впереди будет плохое… а если бы я не снял деньги, и банк снял бы все мои деньги? у меня банально даже не было бы за что уехать из города, тогда я был очень зол на банк таким поведением, по мне так это предательство и показатель того как банку дороги жизни их клиентов, в то же время монобанк, ничего такого не делал. благо тогда укрлалiзниця перевозила людей бесплатно, что вызывает огромное уважение и показывает свое отношение к клиентам, в отличии от приват банка.
с тех пор, а прошел уже почти год, мне не доступен кредитный лимит, тобиш он есть, на 12000 или меньше не помню, но именно доступный лимит, на который можно брать технику в оплату частями мне не доступен, пишет НОЛЬ грн.
при этом каждый месяц мне приходит зп в 950−1100 дол. банк видит что я не бомж, что у меня стабильный средний доход, но при этом уже год они не возвращают возможность пользовать услугой «оплата частями»
писал в поддержку, сказали что там сложная математическая система, которая используют сотни условий и просчитывается для каждого клиента индивидуально.
все кредиты на карте давно закрыты, у меня 2 карты приват банка, 1 гривневая, вторая долларовая, гривневой пользоваться перестал вовсе, ибо смысл? в то же время представители банка мне говорят что для того чтобы ВЕРОЯТНОСТЬ успеха на активацию кредитного лимита была ВЫШЕ, мне нужно постоянно пользоваться картой.
тобиш вы предлагаете переплачивать комиссию в 4% за операции лишь потому что бы возможно когда-то вы активируете мне лимит? хах))) в то же время, первые месяцы войны, монобанк тоже перекрыл возможность брать товары в оптата частями, однако тот мне пару месяцев назад эту возможность вернул, и даже подняли лимит до 60к грн, который я не просил, и тут же отключил, но то такое,
вся суть в том, что монобанком я почти не пользуюсь, использую его чисто для покупки товаров по оплате частями, ну и ложу туда деньги каждый мес чтобы перекрывать кредиты, в то же время основной банк, просто кладет на тебя болт.
плавно буду переходить на моно банк, нужно только открыть валютную карту и все, допобаченя евробаченя
14 лютого 2023, 9:29
Вітаємо.
Ми розуміємо, що зміна ліміту за послугою 'Оплата частинами' стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.
На жаль, за результатами чергового перерахунку моделі, було прийнято рішення знизити ліміт. Рекомендуємо продовжувати активно користуватися продуктами банку, це може вплинути на рішення банку про підвищення ліміту в майбутньому.
Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, ви можете в будь-який момент отримати смс від банку, де буде вказано, що ліміт збільшений, і ви зможете ним скористатися.
OlegAn79 13 лютого 2023, 23:37
Заказываю валюту достаточно регулярно. До недавнего времени не было никаких проблем, 150, 250 дол. всегда всё выдавали. Но… 50 долларов они перестали выдавать — «а потому что проблемы с наличностью». А сегодня я вдруг узнаю, что я не могу заказать 200 дол… «Мінімальна сума замовлення 300 USD» (!)
Уважаемый неуважаемый Приват, у вас стоит курс на Приват24 покупка 36.57 (!). Такой «интересный» курс у вас стоит уже почти год (!).
Кто решает какая должна быть минимальная сумма заявки валюты? А почему 300 долларов? Лепите уже 3000!!! Чтобы никто не могу ничего снять!!!
Что там прошлый год закончили с ЧИСТОЙ прибытью в 30 млрд.?? Ну конечно с такой хитрож*опой разницей по курсу можно и 30 раз по 30 млрд хапануть!!!

Очевидно с вами надо прощаться…
14 лютого 2023, 9:25
Дійсно, мінімальна сума персонального замовлення готівки: