Липове рішення ніби суду!!!

abwehr1984 20 березня 2015, 13:08
Сьогодні один мій знайоми отримав вимогу від… ПРИВАТБАНКУ про сплату як зазвичай вигаданої… методом заборгованості. До цієї вимоги було прикріплено… рішення суду, що навіть вже відбулась у Дніпропетровську справу, проте у цьому рішенні немає ані найменування суду, який ніби-то розглядав справу, немає номера справи, найменувань сторін, дати справи, короче, якщо би воно було реальне то воно не відповідає всім нормам цивільно-процесуального кодексу!!!

У цьому липовому рішення вимагається погасити до такої то дати основний борг, а також погасити (дуже прикольно пише, я нареготався, що просто ...!!! )))) 50000 грн за послуги адвоката, який представляв… БАНК, а також 4500 судових витрат. Що скажете любі друзі, напевне… ПРИВАТБАНК давно перейшов межу

PrivatBankQM
PrivatBankQM
20 березня 2015, 15:07
Якщо у Вашого знайомого відсутні непогашені зобов’язання перед банком та постанова суду не містить правдивої інформації, просимо надати скан цього документа та опис ситуації на нашу пошту help@pb.ua, вказавши посилання на відгук та контакти для зворотнього зв’язку, щоб ми мали змогу перевірити та надати вмотивовану відповідь.
З повагою, ПриватБанк
20 березня 2015, 16:02
Вибачайте, але не дуже він хоче писати для Вас. Він каже що бомбезну скаргу написав на Службу безпеки України та Комітет ВР України по боротьбі з корупцією і навіть дав запит в Дніпропетровську судову адміністрацію щоб надали інформацію про те чи відбувався якийсь судовий процес у його справі. А Ви і далі собі відпочивайте, не турбуйтеся, Приватбанк по молекулам вже почав ітак розпадатися!
21 березня 2015, 20:35
Была такая же ситуация у знакомого из-за долга по кредитка и именно с 50 тыс за услуги адвоката и именно суд Днепропетровска, хотя живет в Запорожье. Копия заочного решения суда без номера. Оказалось липовым и все он решил в личном общении с банком. Наверное для запугивания. 1. Посмотрите в реестре судебных решений в интернете (реестр открытый) (по дате решения и наименованию суда посмотрите все решения за этот день), есть ли вообще такое 2. В крайнем случае пусть обратится в этот суд за копией 3. Узнайте в банке, что они хотят. 99 %, что ответят, что не при делах они 4. Тоже думали что-то инициировать, я юрист, но — Как доказать, что копию решения прислал банк? У моего знакомого копия была не заверена банком, банк от него открестился. продумано:)
21 березня 2015, 22:48
Зачіпка для доказування є, а саме мастильний штамп Приватбанку при відправленні таких листів. Адже штамп (печатка) 100% закріплені за відповідними працівниками канцелярії, які, якщо б їх добре правоохоронці притиснули, вони б підтвердили інформацію, хто з працівників Приватбанку відсилає такі листи, та взагалі чи практикується таке. І тоді амбец!!!
sanch ☺
sanch ☺
23 березня 2015, 8:15
Даже если Вы докажете, что именно сотрудник банка отправил это письмо, то что дальше?
Ведь такой документ на подделку не тянет, нет названия суда. Банк скажет, что таким образом он хочет показать клиенту последствия не выплат и т.п.

Отомстить банку можно — задолбать его официальными письмами, в обратном случаи — жалобы на нарушение ЗУ «Про звернення громодян».
22 березня 2015, 12:41
Конечно, всё продумано до мелочей и рассчитано на лоха (уверена на 100%, что в самой ВИМОЗІ, к которой прикреплено «решение», о нём же ни слова НЕТ!!!).
23 березня 2015, 11:16
Якраз у вимозі є згадування про рішення!
23 березня 2015, 22:10
У такому випадку нехай Ваш знайомий не зволікає, а робить ксерокопії вимоги Приватбанку та примарного«рішення» і звертається до міліції з письмовою заявою про те, що співробітники Приватбанку, не виключено, що за вказівкою вищого керівництва, вимагають сплатити 50 000,00 грн. за послуги адвоката, який представляв інтереси Приватбанку, та 4 500,00 грн. судових витрат на підставі рішення, в якому не зазначені належні реквізити (найменування суду, номер справи, найменування сторін, дата прийняття рішення, ПІП судді, його підпис, печатка суду, відмітка про дату набрання судовим рішенням законної сили тощо).
Працівники правоохоронних органів зобов'язані все достеменно з’ясувати!
21 березня 2015, 20:36
Не прочитал. В моем случае дата «решения» была
stromba
stromba
20 березня 2015, 17:05
Очередной развод от прихвата!
sonyx
sonyx
20 березня 2015, 23:15
Не умрет приват с достоинством как другие проблемные банки.
Приват банк решил если я потону то со мной все пойдут ко дну.
Вот такой принцып у владельца бородатого дядьки в очках
21 березня 2015, 11:00
Я не дивуюсь! Те, що Приватбанк використовує дуже брудні методи заради досягнення своїх цілей, — давно не новина!!!
Bura Tin
Bura Tin
21 березня 2015, 17:33
А мне нравятся, эти (типо я няша, я не в курсе) ответы банка.
Как те «отмазки»: разберемся, изучим и т.д.
Прям как при коммунизме: дальше, выше, быстрее.

По существу: это старая сказка от привата. Желательно не забыть написать президенту, генпрокурору, министру МВД, верховной раде, НБУ и ЗПП.
21 березня 2015, 17:53
Так Ви розумієте, все так правдоподібно написано, що просто аж захоплюєшся їхньою шахрайською майстерністю, а вони, як Ви кажете тут хочуть нібито допомогти, ***!