Халатність працівника банку (повтор)

zavzyata 4 лютого 2015, 19:09
26 січня залишив відгук (" 24.11.2014 подав заявку на переведення пенсії до Приватбанку. Менеджер Глян успішно оформила всі картки, і кредитну теж, наполегливо порадила покласти кошти на неї, активувала послуги, про які ніхто не просив (скарбничку). А от заяву до ПФУ не подала… В результаті вже кінець січня 2015, а моя пенсія все також уходить до проблемного Дельта… І я досі не маю певності, що наступна пенсія прийде на Приват. Також не знаю, чи будуть знімати плату 20 грн за голд картку, я про неї не просив і навіть не знав, що така існує. Хотілось би почути чітку відповідь: коли я почну отримувати пенсію в Приватбанку? чи будуть знімати кошти за голд? чи є совість у Глян Тамари? ).
А отримав стандартну відписку: «Шановний клієнт,
стосовно Вашого питання, ми зв'язалися з керівником відділення.
Питання узяте їм на особистий контроль.
За рішенням, Вас обов'язково поінформують.
У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся до нас, із задоволенням допоможемо їх вирішити.»
Ні підпису, ні прізвища. Хто за що відповідає? Чи буду пенсію отримувати на Приват чи ні? Чи покарано співробітника банку за халатність?

Bura Tin
Bura Tin
5 лютого 2015, 4:09
Вообще то я бы советовал из проблемного Дельта перейти в государственный банк.
Дабы из огня в полымя не прыгать.
Или пускай почта домой носит.
Как раньше. Да. Очереди. Но лучше очередь и получить, чем куча потраченого времени, нервов и ни шиша в результате.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
5 лютого 2015, 11:22
Шановний Клієнт, добрий день.
Прийміть, будь ласка, наші вибачення за доставлені Вам незручності.
Усі реквізити були успішно надані до Пенсійного фонду, в лютому пенсійні виплати надійдуть на Вашу картку.

Банк включив Вас в список клієнтів, які можуть безкоштовно стати членом Gold-клубу. Зазвичай це коштує 240 грн на рік, але для Вас і вступ, і участь абсолютно безкоштовно.
З картки не буде стягуватися 20 грн за участь у Gold-клубі…
З повагою, ПриватБанк.
minfin.com.ua/company/privatbank/review/63531/#com2409591
Murka7788
Murka7788
6 лютого 2015, 1:28
Ну государственный это не всегда +, лично когда сталкивалась с Ощадом, то не очень понравилось обслуживание, было давно, может что-то и изменилось… А от сотрудников зависит очень многое… если текучка, то особо толку не будет. В отделении где обслуживаюсь, коллектив в основном постоянный и работать можно) Когда переводили пенсию с той же Дельты, то все четко передали и зачислили, это больше не от самого банка, а конкретно от работы сотрудника…

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Халатність працівника банку (повтор)