Прихват

adc55555 23 січня 2015, 13:31
Ви мені дайте чітку відповідь, якщо ви звісно в нормі.Чи можна оформити Зарплатну карту без Універсальної? Ця кредитна картка мені ЗОВСІМ НЕПОТРІБНА навіть з нульовим кредитних лімітом НЕ ХОЧУ, щоб вона висіла за мною. І чи можна при відкритті не оформлювати Копілку, яку ви всім без згоди суєте. Якщо у вас є зарплатний проект, то чому до нього входять ці 3 обов'язкові (для всіх хто хоче чи не хоче, тобто примусово, хоче це ЗАБОРОНЕНО ЗАКОНОМ УКРАЇНИ.Те що примусово оформлюєте та непрозоро працюєте з клієнтами — всім відомо. Але будь ласка скажіть якщо в США людина може відказатися від 1000000 Доларів, бо деякі і справді не хочуть отримувати свої вийграші (хоча ці гроші мають більше привілеїв чим всі ваші разом взяті), то чому у вашому банку не можна відмовитися від Копілки та Універсальної. Чи ви непрозоро працюєте???!!! Якщо так, то чому у вас до сих пір ліцензія НБУ??? Якщо ви знову дасте відповідь, що в нас усе включено і скористайтеся обов'язково, тобто примусово, то ви цим знову докажете, який ви негідний банк!

23 січня 2015, 14:55
Adc55555, Ви маєте можливість відкрити зарплатну картку як з картою «Універсальна» та Копілкою, так і без них.

З повагою, ПриватБанк.
Serpion
Serpion
23 січня 2015, 15:20
Возможно ли так же открыть депозит в вашем банке без оформления карточки «Универсальная»?
23 січня 2015, 17:48
Serpion, по желанию клиента возможность есть.

Yulli
Yulli
23 січня 2015, 19:51
Подобається відповідь -«возможность есть» наче тобі роблять «одолжение»
Bura Tin
Bura Tin
23 січня 2015, 21:39
«Желание клиента» (если Вас так приспичило) должно быть письменным в двух экземплярах, с обяз. вх. номером, подписью отв.лица и печатью (желательно).
Чтобы потом не ходить куда «приспичило» (я о суде), без бумажки.
sergunya73
sergunya73
26 січня 2015, 14:31
Единственный положительный момент в таких историях, что эти дополнительные банковские продукты бесплатны, если только выдаваемые карты не класса GOLD. Таким способом менеджеры зарабатывают себе прибавку к жалованию. А отключить ту же «Копилку» в Приват 24 или по звонку в поддержку не составляет никакого труда.