Обман при продажі банком квартир

Oleg01 20 січня 2015, 10:12
На своєму сайті Приватбанк пропонує придбати в кредит великий вибір конфіскованої нерухомості, перелік якої знаходиться на planetestate.com.ua/ Ціни на нерухомість нижче ринкової, кредит надають під 18% річних. Одним словом умови хороші.
Вибрав квартиру ID4665 planetestate.com.ua/estate/4665. Передзвонили з банку: підтвердили квартира продається, кредит мені нададуть. Приходить від банку з номера 10060 повідомлення — зв'яжіться з менеджером по показу нерухомості Пославський Р.А. і для участі в аукціоні проплатіть 100 грн в любому терміналі банку. Кошти оплатив, прийшов на прийом до Пославського Р.А і отримав від нього відповідь, що квартира не продається, на неї накладений арешт і що я вже п'ятий хто до нього приходив і взагалі всі квартири, що виставлені Приватбанком у Львові на продаж реально не продаються!
Отже роблю висновок — або приватбанк розводить клієнтів на 100грн, рекламуючи на сайті неіснуючі послуги або чекає, щоб його співробітнику запропонували хабар і тоді ви зможете купити квартиру.
Я так розумію Приватбанк 100 грн мені вже не поверне.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
20 січня 2015, 12:14
Добрый день, Уважаемый Клиент.
Позвольте нам подробнее разобраться в ситуации. Направьте, пожалуйста, Ваши контактные данные на нашу почту help@pb.ua, с указанием ссылки на этот пост.
Надеемся на обратную связь.
Bura Tin
Bura Tin
21 січня 2015, 20:36
Ээээ уважаемый, Вы 100-мя гривнами оплатили НЕБОЛЬШОЙ урок, что не надо связываться с приватом, обьясняю:

1. Вы не влетели на кредитный договор и 100 00 — 200 000 гривен висяка непоянтно за что. (почитайте здесь же на сайте как женщина авто покупала). — пролистайте отзывы назад.

2. Вы пришли по адресу, который указан на сайте и Вас не встретил с обрезом (ошибочно приняв за коллектора) хозяин квартиры, слегка так сказать не в духе…

3. Документы на имущество оказались «леваком», о чем вы узнали после проплаты аванса — 20000 грн.

Так, что — купите коньяк отнесите в отделение, поблагодарите за урок, и ЧЕШИТЕ оттуда никогда не возвращаясь.

Я Вам это со всем ответственностью говорю. Удачи.
xace
xace
22 січня 2015, 13:20
Молодец! достойний ответ.
Oleg01
Oleg01
28 січня 2015, 21:01
На даний момент Приватбанк інформацію про продаж квартири з сайту зняв, за допущену помилку вибачився, кошти повернув.