1100,00 гривень

TERAINKOGNITO 14 січня 2015, 8:16
Про свою історію, як в мене, хворої пенсіонерки, в банкоматі Приватбанку не видало 1100,00 грн я писала на форумі декілька разів. Надія була, що мені таки повернуть кошти, але вчора (це з 16 вересня 2014 аж до 13 січня 2015р тянулось) мені повідомили, що я сама перерахувала кошти на благодійність. Після цього, вього пережитого, відчуваю себе психічно хворою, бо я в присутності декількох людей нажимала кнопки зняття готівки, набирала суму, дуже уважно читала всі функції і тільки після нажимала відповідні кнопки і тепер стверджують, що я сама перерахувала на благодійність.
Таке склалося враження, що Приватбанк спеціально так списує кошти на благодійність, що б не було з кого їх назад мені повернути, а потім їх «обналічують». Свого роду конвертаційний центр. Других пояснень не знаходжу.
Тепер кожному буду заказувати, що з Приватбанком справи не варто мати, бо наступить момент, коли всерівно надурять.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
14 січня 2015, 9:10
Добрий день! Уточніть, будь ласка, чи подавали Ви заявку на повернення коштів в банк, в якому Ви оформили карту?
З повагою, ПриватБанк.
gjuht
gjuht
14 січня 2015, 14:17
Не надо было на все кнопки нажимать! Там одна — получить и ВСЁ!
sergunya73
sergunya73
14 січня 2015, 14:26
Ви для початку розберіться кого звинувачувати в своїй власній неуважності. Тут:
minfin.com.ua/company/fidobank/review/58636/
у всьому винен ваш рідний Фідобанк. Порада — якщо не вмієте користуватися банкоматами інших банків, знімайте гроші у відділенні.
TERAINKOGNITO
TERAINKOGNITO
14 січня 2015, 22:26
Фідобанк направив претензію приватбанку, а приватбанк надав відповідь, що кошти списано на благодійність. Кнопки нажимала тільки ті, які потрібні для зняття готівки: ПІН, сума, та видати чек. А Вам бажаю, що б опинились в моїй ситуації.