неприятно когда сотрудники неуважают клиентов

zheka455 9 січня 2015, 21:12
Я вважав Ваш банк одним із кращих до останнього інциденту.
Я прийшов 5/01/2015 у відділення приватбанку у місті Ніжині по вул. Заньковецької 4 з метою отримати картку виза, працівник кримінальної зовніішності короткострижений високий років 23-27, високий мене обслуговував, був ввічливий, але сказав, щоб картка активувалася я маю на неї покласти 100 гривень я мовчки поклав, потім він каже, щоб картка була робоча я маю піти точно в магазин АВРОРА, який знаходиться поруч і і купити там щось на 50 гривень а потім чек йому принести і він мені активує картку… неприємно, коли тебе не поважають і просто на тобі заробляють
також не сподобалось, коли він вимагав застрахувати життя теж неприємно, я раз відмовив, але навіщо наполягати
він Приватбанку такого не очікував

Portorg
Portorg
9 січня 2015, 22:00
Что Вам сказать, вы описали целый список несуществующих услуг банка, которые Вам навязал какой-то Вася.Банк то тут причем? Вы были не подготовлены, не ознакомились на сайте банка с процедурой открытия счетов и карточек, пеняйте на себя.Жизнь учит!
remenandrew
remenandrew
9 січня 2015, 22:04
Что значит какой-то Вася навязал?
Зачем ему знакомиться с процедурой, если это должны сделать в банке?
Ты об этом не подумал?
Или если ты пойдешь в милицию и с тебя там все снимут, то я тебе тоже должен сказать почему ты на сайте не прочитал?
Приватбанк должен уволить сотрудника, прийди и напиши в книгу жалоб!
Hipster
Hipster
11 січня 2015, 14:08
Если ты прийдешь в милицию, тебя там первым делом будут пытаться выставить за дверь, чтобы не напрягаться лишний раз. Такая вот у нас милиция)
PrivatBankQM
PrivatBankQM
10 січня 2015, 16:17
Шановний Клієнт!
Дякуємо за Ваше звернення.

Скарга на відділення передана в роботу відповідальному фахівцю, просимо очікувати, з Вами зв'яжеться наш співробітник.
Приносимо Вам вибачення за доставлені незручності.
У разі виникнення питань, завжди будемо раді Вам допомогти у їх вирішенні.

З повагою, ПриватБанк.
auroraadmn
auroraadmn
9 лютого 2015, 20:43
Спасибо за отзыв, случайно наткнулись на него, и очень удивились. Каких-либо договоренностей с кем-либо из приват банка у авроры нет. В ситуации обязательно разберемся.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / неприятно когда сотрудники неуважают клиентов