Депозит

verba3 6 січня 2015, 18:49
У меня есть депозиты в Привате, проценты получаю, спасибо банку! Узнала, что повысили налог на депо до 20% плюс военный 1,5% и теперь налог на депо 21,5%! Уважаемый банк, повышаете пожалуйста процент на депо, чтоб не терять вкладчиков! Ваша дочка А — банк, процент выше!

pe4enko008
pe4enko008
6 січня 2015, 22:49
Наскільки я зрозумів новий закон, то цих 21,5 відсотків відраховуєтсья від суми заробленої на депозиті. Якщо заробіток 100 баксів, то 78,5 вам, а 21,5 державі. І якщо збільшаться депозити, то відповідно вам і більший податок прийдеться платити =) Чи я не правий?

А із власного досвіду раджу в теперішній час краще гроші тримати вдома і в доларах, а не на депозиті. Ще рік-два і світова банківська система може дуже серйозно захитатися, а про нашу теперішню ситуацію в Україні із банками взагалі мовчу. Багато банків тупо не віддають гроші клієнтам і немає на них ніякої управи.
7 січня 2015, 10:57
Шановний Клієнт!
З 01.01.15 введена нова єдина ставка оподаткування — 20%. Відсотки, нараховані за депозитами фізичних осіб в період з 01.08.14 по 31.12.14, обкладаються 15% податком.
Податок розраховується на суму нарахованих відсотків незалежно від суми і валюти депозиту.
До бюджету буде перераховано податок в еквіваленті гривні.
Приклад. Клієнт оформив вклад «Стандарт на 10 000 дол під 10% річних 05.01.2015 р Штатний нарахування відсотків за перший місяць: (10000 * 31 * 10) / 36500 = 84,93 дол До бюджету буде перераховано податок в еквіваленті гривні: 84, 93 * 20% = 16,98 дол На карту клієнту будуть зараховані відсотки за місяць 84,93-16,98 = 67,95 дол.
Якщо виникнуть додаткові запитання, обов'язково до нас звертайтеся.

З повагою, ПриватБанк.
7 січня 2015, 10:48
Здравствуйте, verba3!

Мы поднимаем ставку по новым валютным вкладам с 11,5% до 13% годовых с 12 января.
Ставки на депозиты на срок 3 и 6 месяцев также повышены до 11 и 12 процентов годовых соответственно.

Dmitrik7
Dmitrik7
7 січня 2015, 14:23
Что, так всё плохо в стране (в банке\в банках), раз уже и Приват поднимает ставки?