Свій курс для своїх.

Alius 19 жовтня 2014, 12:28
В мене з рахунку після оплати в інтернеті зняло кошти по курсу 13,6 хоча курс приват банку 13,0. Звертасюсь в підтримку банку.
«чому з моєго рахунко зняло таку суму коли курс USD: 12.900 / 13.020»

на що мені відповідають
«Курс конвертації можете уточнити за посиланням — https://privatbank.ua/ справа внизу є курси в відділеннях, і можна вибрати „конвертація по картах“ — курс оплати в інтернеті і при знятті за кордоном.»

далі працівник приват банку пише про якісь постанови нац банку в яких насправді немає такої інфорації і все таки признається, що приват банк сам собі встановлює курс. От так от!
я
«тобто тепер приват банк керується своїми законами?»

12:04Павличенко Виталий
«Даний курс встановлено Приватбанком самостійно, для безготівкових операцій.»
19 жовтня 2014, 17:56
Alius, добрий вечір!

Курси для готівкових і безготівкових валютообмінних операцій можуть відрізнятися у всіх банках в силу того, що регламентовані різними нормативними документами НБУ: для готівкових операцій — постанова №502, для безготівкових — №281. Ознайомитися з поточними курсами Ви можете за посиланням https://privatbank.ua/
При здійсненні оплати в касі, терміналі самообслуговування, Приват24 — конвертація проходить за курсом «У відділеннях». При здійсненні оплати картою (покупки в магазинах та інтернеті) — конвертація проходить за курсом «Конвертація по картах»

З повагою, ПриватБанк.

Alius
Alius
19 жовтня 2014, 17:59
То потрібно було поперелити своїх клієнтів про це! А не говрити про це після здейснення операції. Чомусь про акції і решта рекламу я дізнаюсь кожного разу коли заходжу в приват24, а про те що мене пограбують тільки коли звертаюсь за розясненням.
cofja1994
cofja1994
20 жовтня 2014, 22:22
Цілком підтримую! Також у суботу платила в інтернет магазині і воно зняло по курсу 13,495грн, а на сайті 13,02 було. І для мене вийшла різниця в 62 грн. Це не такі вже й малі гроші!

USD 39.4 40

USD 39.4 40