СКІЛЬКИ ДНІВ БАНК ПРОДАВАВ ВАЛЮТУ ?

Богдан БОГДАН 18 жовтня 2014, 15:05
СКІЛЬКИ ДНІВ БАНК ПРОДАВАВ ВАЛЮТУ? Скажіть конкретно з якого дня місяця жовтня, (яка дата) було відновлено продаж валюти долар/євро у Приват 24 та по тел. 3700 і скільки днів клієнти могли насолодитися купівлею іноземної валюти? Чи є відомості коли знову банк відновить та надасть можливість купляти долар/євро у Приват 24 та за тел. 3700
18 жовтня 2014, 16:25
Богдан, продаж валюти в Приват24, ​​а також по телефону 3700, була доступна клієнтам банку в періоді з 14.10.2014 по 17.10.2014.
На жаль, у зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку, продаж іноземної валюти в Приват24 тимчасово обмежено. На даний момент точних термінів відновлення цієї послуги не відомо.
З повагою, ПриватБанк.

Богдан БОГДАН
Богдан БОГДАН
18 жовтня 2014, 16:45
Дякую ПриватБанку за конкретну відповідь.
Alexey63
Alexey63
19 жовтня 2014, 19:24
Хочу звернутись з проханням до керівництва ПРИВАТу проявити на ділі лояльність до власників золотих карток, які мають діючі валютні депозити на своїх рахунках в ПРИВАТі.
На даний момент абсолютно не відчувається жодної лояльності до власників голд карток
Не зважаючи на таблички, розставлені скрізь по відділеннях ((ДЕПОЗИТИ ТА ГОЛД КАРТКИ ОБСЛУГОВУЮТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВО , залишаються по факту просто тільки табличками!!!
В дійсності, скрізь по всіх відділеннях це правило не працює.До менеджерів приходиться в загальній черзі навідь з питанням по відкриттю чергового валютного депозиту, в касу- така ж сама ситуація
ПРОШУ ДАТИ РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩО ДО ПОЗАЧЕРГОВОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГОЛД КЛІЄНТІВ.
Наведу приклад: маючи депозит в ПРИВАТі в кілька тисяч доларів США, я не можу купити всього 200дол. в касі банку, по причині що ці 200 вже продані особам по пред'явленню паспорта які не є клієнтами банку або ж студентами, котрі мають карточку та отримують по ній стипендію і т.п. (д
PrivatBankQM
PrivatBankQM
20 жовтня 2014, 8:33
Шановний клієнт, здравствуйте!
У зв'язку з високим попитом ми змушені обмежити вільний продаж валютних коштів з метою забезпечення безперешкодної видачі клієнтам в першу чергу коштів з валютних депозитів і карткових рахунків в сумах, визначених НБУ. Сума валюти, яку може продати відділення ПриватБанку, не може бути більше суми, купленої у клієнтів цього відділення в цей же день і не може перевищувати суму в іноземній валюті, еквівалентну 200 дол.
Дозвольте нам детальніше розглянути ситуацію. Повідомте, будь ласка, на help@pb.ua опис ситуації, деталі візиту до відділення (дата, час, адреса) і контакти для зв'язку, вказавши посилання на відгук. Сподіваємося на зворотний зв'язок!
З повагою, ПриватБанк