×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
Курс валют в Приватбанк
Валюта | Купівля | Продаж |
EUR | 42.85 | 43.85 |
USD | 41.05 | 41.65 |
Всі курси банку |
Банк, який блокує соціальні картки у військового.
Творити таке цей банк не має право тому що соціальні рахунки не блокуються.
07.11. гроші які прийшли на карту де отримую соціальну виплату як учасник бойових дій без мого відома були списані в невідомому напрямку, точно так і зникли гроші з картки грошового забезпечення яка також є соціальною.
Закон забороняє блокувати дані картки я мовчу про те, що списувати з них кошти заборонено від слова ЗОВСІМ.
Починаю розбиратися з даним питанням.
Відповідь банка просто шокувала —
Та виконавець не вказав які картки не блокувати.
На гарячій лінії взнав телефон виконавця.
Дзвоню їй і на моє питання про блокування соціальних карток вона повідомляє, що в постанові чітко вказано, що потрібно заблокувати всі картки крім тих які заборонено законом. А це соціальні картки. Звідки вона знає, що я є учасником бойових дій і отримую соціальні виплати. Це зає банк через який здійснюються виплати.Пообіцяла розблокувати соціальні картки в найкоротший термін.Але кошти вже незаконно зникли.
Тоді виникає питання -для чого потрібен звичайній людині такий банк, який порушує Закон, для чого там штат юристів і чим вони займаються? Я мовчу про те, що я є військовий та учасник бойових дій.
Думав, що під час війни військових обманювати не будуть? Але ні. Я помилився.
А чи буде хтось за це відповідати???
Тому висновок
1. Подам в суд на не професійні дії банку.
2. Хоча є клієнтом цього банку років з 20
але буду від нього відмовлятися.
3.Про цей факт повідомлю НБУ та всим своїм друзям буду радити обходити його 10-ю дорогою.
А найбільше дивує, що все зроблено за спиною що про судовий наказ взнав випадково, про відкриття виконавчого провадження випадково, про блокування карток випадково і лише після того як зникли кошти та почав розбираьись виплила дана інформація.
А як же спілкування з банком он лай та інші засоби комунікації?
Тим більше що я працюю на державу і таке творить державний банк. Це дивує.
Моє вчорашнє звернення на Ваш сайт чомусь зник?
Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22. Зняття обмеження з рахунків здійснюється при надходженні до банку відповідної постанови(про зняття арешту).
Якщо ви не згодні з арештом накладеним виконавчою службою ви можете звернутись до виконавця або оскаржити його у встановленому законом порядку.
Що ж до карток, то хочемо зазначити, що картка для виплат не є карткою зі спеціальним режимом використання, адже вона може бути поповнена не лише цільовими коштами, як то заробітна плата або соціальні виплати, а також і готівкою чи переказом з інших карток. Тому, щоб банк мав підстави не блокувати дану картку інформація про це має бути вказана у виконавчому впровадженні. Ви можете безкоштовно сформувати довідку в своєму Приват24 про те, що на картку надходять цільові кошти та надати її виконавцю.
Додатково звертаємося в особисті повідомлення для того, щоб розібратися з ситуацією звернення, яке зникло з сайту.
Коментарі (6)
Отношение к клиентам
Безпека наших клієнтів та співробітників — понад усе. У випадку, якщо лунає сигнал повітряної тривоги —необхідно відразу пройти в укриття. Жоден працівник чи клієнт не може перебувати у приміщенні, доки триває тривога.
Не забувайте, що у нас цілодобово працюють дистанційні канали підтримки (чат-онлайн чи за номером 3700), де вам, також, завжди з радістю допоможуть та підкажуть.
Передали профільним фахівцям, усю інформацію з приводу дій охоронця, для перевірки та роботи зі співробітником, щоб уникнути подібних ситуацій в майбутньому.
Коментарі (2)
Блокування рахунків та відмова у обслуговуванні
Банк змушений обмежити співпрацю з вами. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду правоохоронними органами або за рішенням суду. Рекомендуємо вам звернутися до них.
Коментарі (36)
Разорвали отношения. Крипта.
Наплевательское отношение. Выбор в стране, работать за минималку или стать бомжем. Хотите выжить? Выезжайте.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу, зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування залишку ваших коштів на рахунку (ах) в банку, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку (ів), відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків та містить реєстраційний номер облікової картки платника податків України;
● заяву про перерахування залишків коштів.
Коментарі (31)
ПриватБанк заблокував рахунок на 50 тис.
За результатом перевірки бачимо, що вам надали актуальну інформацію для врегулювання питання. Наразі банк змушений обмежити ваш рахунок. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду справи правоохоронними органами або за рішенням суду. Рекомендуємо вам звернутися до них.
Коментарі (1)
Комісію зняли, хоча не повинні були
Коментарі (1)
Невозможно зайти в приложение
Прободав связываться через чат. Поскольку смс из банка я получить не могу, то в чат э тоже зайти не могу. Фото с карточкой отправляла уже раз 10. Не узнают меня хоть ты тресни! Пыталась звонить в банк со своего финансового номера, звонок не проходит, хотя на другие укр номера я звоню без проблем.
Пыталась заходить через Вайбере и телеграмм, там просят дать пароль который выслали на приложение. Но, а приложение я зайти не могу потому что не приходит смс. Замкнутый круг!
Уже столько времени потратила, ужас.
Как это так что я не могу поговорить я живым человеком и обняснить ситуацию!!! Мне 70 дет, высокое давление, а банк как Будто издевается
Банк надає можливість увійти в Приват24 різними способами. Якщо відсутня змога отримати смс, то зачекайте при вході, доки система запропонує обрати «інший спосіб». Якщо при цьому у вас виникають складнощі, то наші колеги в чаті підтримки за посиланням pb.ua/chat з радістю допоможуть вирішити питання та відновити доступ до акаунту.
Написати коментар
выдают ужасные доллары — не открывайте депозиты!!!
У відділенні видаються як купюри, прийняті й перевірені касиром при проведенні операцій, так і купюри, котрі надані інкасацією в банк, які також попередньо пройшли додаткову перевірку. Під час видачі пропонуються платіжні купюри. Усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
Окремо зауважимо, що банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні і виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.
Коментарі (1)
намахує бізнес на курсі НБУ евро 38.52 , у приват 38.2 на 10.11
пише що встановлюеться дилерами, Але це нижче чем ринкова.
Сам же з картки знімає по 40
Написати коментар
Блокування всіх карток та рахунків без чіткого роз’яснення
В підтримці привату сказали відправити документи про джерело походження коштів та пояснення з якою метою я переказував гроші третім особам, якщо з першим пунктом в мене питань немає, я відправив всі деулорації за 2 роки, всі гроші на рахунках білі і за них були сплачені податки. А ост за те що я переводжу гроші третім особам не зрозуміло. Хіба це десь забороняється в законі чи є якісь на ці обмеження? Я що не можу витрачати свої власні гроші як захочу? Тобто те що я скидаю гроші дружині, мамі, бабусі, волонтерам, то із-за того я був заблокований? В мене в голові це не вкладається. Робиш, платиш податки і потім тебе блокують із-за того що ти переказуєш власні кошти своїм родичам…
Коментарі (4)
Блокировка счетов
Банк заблокировал все, включая зарплатную карту, мотивируя тем, что исполнитель не указал какие именно ЗАПРЕЩЕННЫЕ законом карты они блокировать не должны.
В залежності від того, що зазначається в постанові, арешт може бути накладено
— на всі рахунки, якщо в постанові не вказані рахунки, на які накласти арешт;
— на конкретні рахунки, які вказані в постанові;
— на суму, яка конкретно вказана в постанові про накладення арешту.
Якщо у постанові про арешт коштів боржника зазначено: «накласти арешт на грошові кошти, що обліковуються на всіх рахунках клієнта: ….., крім коштів, що містяться рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом: рахунків для соціальних виплат, пенсії, заробітної плати...» — арешт не накладається на рахунки, на які надходять дані виплати.
Якщо у постанові про арешт коштів боржника зазначено: «накласти арешт на всі грошові кошти, що містяться на рахунку(ах)… та всіх інших відкритих рахунках, а також на кошти на рахунках, що будуть відкриті після винесення постанови про арешт коштів боржника, крім коштів, що містяться на рахунках накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом» — (згідно ст. 73 Закону «Про виконавче провадження») Банк повинен виконати постанову здійснивши накладення арешту на всі без винятку рахунки (в незалежності чи є на рахунках цільові / нецільові надходження) боржника.
Коментарі (1)
Прохання надсилати фізичні картки до Європи
Наразі доставка карток здійснюється в Польшу, Молдову, Литву, Німеччину, Чехію, Румунію
Замовлення доставки можливе в додатку Приват24 (мобільна та веб-версія) — «Гаманець» – вибір картки для перевипуску – «Налаштування» – «Замовити картку» – «Доставка закордон» — вказання адреси доставки, номер телефону (обов’язково тієї країни куди буде доставка картки), email.
Доставка здійснюється кур’єром поштового оператора ТОВ «Нова Пошта Глобал» на адресу, вказану в заявці.
Коментарі (4)
Порушення прав
При прийнятті банком рішення рішення про відмову від підтримання ділових /відмову в
обслуговуванні шляхом розірвання ділових відносин, подальша співпраця неможлива.
Коментарі (3)
ПриватБанк отказывает в возврате средств.
Делаю звонок 3700, девушка Яна сказала, что будут и остальные 3 возврата. Зашёл в приложение, и правда 6 раз снята сумма по 174 грн. и 6 возвратов. Вроде бы все правильно, только сумма денег осталась на карте меньше на 348 грн. и исправлен остаток после каждой покупки в магазинах за все предыдущие периоды. Вроде бы комар носу не подточит, да только есть у меня доказательство в виде сообщений на почту после каждой транзакции и сумма везде не сходится ровно на 348 грн.т.е 2 раза по 174 грн.
Звоню опять в приват, девушка говорит, что да действительно у вас зарезервирована сумма 348 грн!!! Деньги вам вернут в течение суток.
Через полчаса приходит мне уведомление, что ПриватБанк не может вернуть средства ввиду чего-то там непонятного. Вообщем, такой получился развод от ПриватБанка.
Пенсия у меня 2093 грн., квартира моя разбита, скитаюсь кругом, как бомж, так мало этого ещё и ПриватБанк забирает последние гроши. Вот и всё, что я хотел рассказать о гарантировании вкладов у нас в стране. Вроде бы сумма небольшая, а неприятный осадок на душе присутствует от несправедливости.
Коли Ви здійснюєте оплату карткою, за кадром відбувається безліч операцій:
1. Після зчитування картки терміналом або введення реквізитів картки на сайті банк-еквайер (банк, який володіє терміналом або обслуговує інтернет-магазин) направляє дані в платіжну систему для авторизації.
2. Платіжна система перенаправляє дані для авторизації банку-емітенту (банк, що випустив картку), попередньо провівши перевірки для безпеки операції.
3. Як тільки банк-емітент отримує дані за операцією, він перевіряє можливість проведення конкретної транзакції (ліміти, баланс картки, блокування, коректність введених даних за карткою: ПІН-код/CVC2/строк дії тощо). Результат перевірки (схвалено чи відмова) повідомляється тим самим шляхом, але в зворотному порядку. У підсумку Ви побачите результат операції на терміналі або сайті інтернет-магазину, також ми додатково інформуємо про це в додатку Privat24.
4. Якщо операцію схвалено, на картці блокуються кошти в розмірі, що направив еквайер. Саме списання пройде пізніше, його строки залежать від платіжної системи, регіону, де здійснювалася операція, типу операції тощо.
Можуть виникати такі ситуації, що при спробі оплати карткою, сума на картці заблокована, але товар або послуга не отримана.
У більшості випадків такі блокування скасовуються протягом кількох днів з моменту проведення операції за ініціативою точки.
Власник карти, якщо у нього є підтвердження неуспішного проведення операції (копія чека повернення товару, скасування операції та ін.), Може звернутися в підтримку ПриватБанку і залишити заявку на розблокування суми.
У будь-якому випадку, сума транзакції, що не відбулася, повертається на баланс картки протягом 11 днів.
Коментарі (1)
Шахраї за товари із AliExspress, Маркетплейси та NYTIMES розрахувалися коштами моєї кредитної карти
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, ненадійні сайти тощо).
Правила оскарження в рамках правил платіжної системи єдині для всіх можливих банків-заявників і, на жаль, не можуть бути змінені. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, для чого розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
https://privatbank.ua/informational-security
https://privatbank.ua/safeness
Коментарі (5)
Неможливо переоформити авто після лізінгу
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.
Коментарі (15)
Мне отказали в обслуживании в банке из-за сомнительных операций
Работаю с банком больше 20 лет почти с создания банка, никаких особых проблем с банком не было.
В этом месяце сделал много операций обмена с криптовалютой по П2П системе на бирже Байбит и банк отказал мне в дальнейшем обслуживании и предложил вернуть средства. Но я ничего не законного не сделал. Прошу банк пересмотреть мой статус и возобновить работу счета.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу, зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість переказу залишків до іншого банку. Додатково вам направлена офіційна відповідь з даного питання.
Для перерахування залишку ваших коштів на рахунку (ах) в банку, вам чи вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку (ів), відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків та містить реєстраційний номер облікової картки платника податків України;
● заяву про перерахування залишків коштів.
Коментарі (24)
Несанкціонований овердрафт на суму 17 тисяч гривень з картки яка була закрита 3 місяці тому! Планую подавати позов до суду
Сьогодні під час останнього звернення в службу підтримки — мені сказали що вони не можуть нічого зробити з цими списаннями, та щоб я звернувся до тих хто надає послуги, так що ж мені до кінця життя платити за супутниковий інтернет котрого в мене нема?
Планую звертатись до суду, всі скріншоти переписок, та записи разгорів зафіксував, виписка про закриття рахунку та картки також є. Якщо банк не може захистити мої гроші, то що мені робити?
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Спасибі за розуміння.
Коментарі (19)
Приват Банк Кидало
При розірванні ділових відносин, клієнту особисто або довіреній особі, надається можливість переказу залишку коштів до іншого банку.
Коментарі (4)
Банкомат Ощадбанка не видав гроші з карти Приват
Одразу після інциденту були зроблені звернення на гарячу лінію Ощада, а також звернення через онлайн-помічника в Приват24. 3/10/23 року статус заявки був «зареєстрована». З 19/10/23 — «в роботі».
На численні дзвінки спеціалісти розводять руками і відмахуються загальними термінами 45−120 днів. Персональний менеджер формує якісь додаткові заявки, але їх номер з якихось причин повідомити не може. Все в усній формі та без жодної письмової конкретики.
Сума 19000 є майже максимальною, щоб зняти її в банкоматі однією операцією, і чому я маю очікувати 4 місяці, щоб скористатись своїми грішми? при тому, що очевидно, що банк нічого не робить не те, що для прискорення, а навіть для інформування клієнта.
Нам шкода, що ви зіткнулись з такою ситуацією. Зі своєї сторони ми будемо оскаржувати цю операцію і зробимо все можливе для повернення коштів. Обробка відбувається за правилами міжнародної платіжної системи, яка і встановлює регламент на опрацювання таких заявок. Це не означає, що заявка буде опрацьована на 120-й день, вона може бути оброблена раніше. За результатом ми вас додатково повідомимо.
Коментарі (7)