Забираймо депозити поки не пізно, бо банк почав грабунок клієнтів

Богдан БОГДАН 4 жовтня 2014, 13:31
Прочитав ряд вчорашніх і сьогоднішніх відгуків про ПриватБанк в якому я і моя родина розмістила депозити. На відгуки жодного реагування і відповідей банку не має, значить люди пишуть правду іх банк ошукав і якщо банк мовчить, значить погоджується з усім викладеним нижче у відгуках. ЯКЩО ПРИВАТБАНК ТАК ВЧИНИВ І ВІДМИВ ВЕЛЕЧЕЗНІ КОШТИ НА БЕЗГОТІВКОВОМУ КУРСІ ІНОЗЕМНИХ ВАЛЮТ, ЗНАЧИТЬ ТАК САМО МОЖЕ ПОСТУПИТИ І З НАМИ ВКЛАДНИКАМИ, до цього тільки один крок і спишуть все на війну на Сході країни. МИ ВИРІШИЛИ З ПОНЕДІЛКА ГАЙДА У ВІДДІЛЕННЯ ЗАБИРАТИ СВОЇ ДЕПОЗИТИ, ЯКІ ТЕЖ МОЖУТЬ ЛЕГКО ВІДМИТИ.

Отсос Петрович
Maks2003
4 жовтня 2014, 14:10
БАНК САМ СПРОВОКУВАВДО СЕБЕ НЕДОВІРУ.ПОТРІБНО ОСТЕРІГАТИСЯ
4 жовтня 2014, 16:27
Я на своем примере могу сказать что так и есть, это правда крымские депозиты моим родственникам он вообще не отдает ссылаясь на то что крым оккупирован. так отдайте в любом отделении на украине, 5 месяцев удерживает миллионыд депозитов крымчан!
4 жовтня 2014, 16:29
У знакомоого деопзит закончился он пришел в кассу ему сказали что на данный момент нет валюты чтоб выдать, так он ходит до сих пор и нимает в день по 100$ в день, выстаивая огромные очереди и ходить и ходить ему еще

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Забираймо депозити поки не пізно, бо банк почав грабунок клієнтів