ПриватБанк на безготівковому курсі валют ПОГРАБУВАВ людей!!!

Paduslav 4 жовтня 2014, 13:01
ПриватБанк на безготівковому курсі валют ПОГРАБУВАВ людей!!! Що заважає Привату на офіційному сайті подавати у відкритому режимі готівкові і безготівкові курси валют? Чому Приват не відповідає на низку багатьох сьогоднішніх відгуків людей? ПРИВАТ ПЕРЕСТАНЬ ГРАБУВАТИ І ПОВЕРНИ ЛЮДЯМ НИНІ ВКРАДЕНІ КОШТИ. На цей відгук теж марно сподіватися об'єктивної відповіді.
4 жовтня 2014, 16:31
Paduslav, добрий день!

Курси конвертації при оплаті закордоном змінюються щодня. Ви можете ознайомитися з поточними курсами в СМС, яка Вам надійде після оплати. Курс, встановлений для карткових транзакцій, відповіає правилам Міжнародних Платіжних Систем Visa і Master Card.

З повагою, ПриватБанк.

symbian3d
symbian3d
4 жовтня 2014, 15:55
І ГРАБУЄ НАДАЛІ!!!
Pank2005
Pank2005
4 жовтня 2014, 19:10
Нет смысла здесь возмущаться и обижать по сути ни в чем не повинных работников Привата, они выполняют то, за что им платят зарплату. А вот, что действительно необходимо делать, так это жаловаться на неправомерные действия Приват банка, который спекулирует валютным курсом, на горячую линию Национального банка Украины.
Лінія «довіри»: тел. 044-230-19-60
Osadcha
Osadcha
5 жовтня 2014, 19:23
Приват банк!
Ознакомьтесь со статьей закона о праве потребителя, которую вы нарушили
Стаття 15. Право споживача на інформацію про продукцію 1. Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги).
datsiv
datsiv
7 жовтня 2014, 22:07
Я снял 4-го числа 4000 евро в Берлине, по курсу 18,48. Хотя оператор мне сказал что в Германии у вас будет такой же курс как и в Украине, то есть 16.40. В итоге на курсе я потерял 6500 грн.
Благо у меня есть аудио запись этого разгавора. Скажите, можно ли как то вернуть деньги?
Мой номер телефона 0963051242
Андрей!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПриватБанк на безготівковому курсі валют ПОГРАБУВАВ людей!!!