Сьогодні Приват розвів тисячі людей

motsnyj 3 жовтня 2014, 17:12
Я думав, що буду одним з перших, але судячи із кількості відгуків банк сьогодні обдурив тисячі людей. Курс банку в П24 12,9/12,98. При розрахунку картою реальний курс 14,53. Оператори як попугай повторяють фразу про платіжну систему. Курс мастеркарт на сьогодні 12,0000/13,00013

Приват, це свинство.
Як можна розраховуватись за щось не знаючи реального курсу???
Завтра пи порахуєте по 50грн?
Ну коштує долар 14,53, так покажіть це на сайті.
Для чого ви обдурюєте?
4 жовтня 2014, 13:44
motsnyj, доброго дня!

Курс Наведений на сайті, діє для готівкових валютообмінних операцій і при конвертації валюти в Приват24. Курси для готівкових і безготівкових валютообмінних операцій можуть відрізнятися у всіх банках в силу того, що регламентовані різними нормативними документами НБУ: для готівкових операцій — постанова №502, для безготівкових — №281.
Поточний курс конвертації при оплаті гривневою карткою за кордоном буде вказаний в смс після оплати.

З повагою, ПриватБанк.

dissi
dissi
3 жовтня 2014, 17:21
Вот вот! они толком ниче не могут ответить, и говорят что курс можно узнать в отделении или из смс… в отделении 12,98 а в смс может придти и 50 и 100 грн за доллар. моэжно что угодно от них теперь ожидать
3 жовтня 2014, 17:53
Таке враження, що операторів чату набирають по певному рівні IQ. І все, що вище певного рівня не беруть.
bggjoker
bggjoker
3 жовтня 2014, 17:32
Полностью поддерживаю автора темы! Ребята сегодня нормально нажились. 1,5 грн на долларе. Куда жаловаться? )
3 жовтня 2014, 17:55
Свинство!
Pank2005
Pank2005
4 жовтня 2014, 19:15
Нет смысла здесь возмущаться и обижать по сути ни в чем не повинных работников Привата, они выполняют то, за что им платят зарплату. А вот, что действительно необходимо делать, так это жаловаться на неправомерные действия Приват банка, который спекулирует валютным курсом, на горячую линию Национального банка Украины.
Лінія «довіри»: тел. 044-230-19-60