Кращий депозитний банк України

Богдан БОГДАН 29 серпня 2014, 18:43
Всеціло можу висловити своє задоволення ПриватБанком. Довелося протягом останніх п«яти років оформляти депозити в різноманітних банках України: в Укрсоцбанку; НадраБанку; ДельтаБанку але там завжди стикався з проблемою повернення своїх грошей, особливо якщо це вклади у валюті. ПриватБанк завжди вчасно повертає валютні депозити. Я оформляю їх у системі ПРИВАТ 24 зі своєї платіжної картки і маю методику перевірки вчасності повернення депозиту і водночас наявності готівкових коштів в касі банку. Коли термін вкладу добігає кінці я повертаю вклад на картрахунок, гривневі вклади я знімаю в будь-якому банкоматі України без комісії, а валютні без жодних проблем знімаю в касі банку попередньо зателефонувавши до оператора і узгіднивши не виходячи з дому про необхідну суму яку планую зняти і в якій годині дня це краще зробити, щоб не вистоювати у черзі зберігши свій час. Пересвідчившись, що гроші повертаються я знову без будь-яких складнощів можу знову відкрити депозит зі своєї картки в системі ПРИВАТ 24 або через термінал, який приймає і гивневі, доларові та єврокупюри. Для мене це дуже зручно. Дякую ПриватБанку за те, що вже тривалий час не прив»язує своїх вкладників до одного віділення а послугами і сервісом ми можемо користуватися однаково в будь-якому зручному відділенні в усіх куточках нашої держави. Дякую і за безкоштовний випуск патріотичних карток з індивідуальним дизайном. Я ДОСТОВІРНО СВІДЧУ ПРИВАТБАНК-НАЙКРАЩИЙ ДЕПОЗИТНИЙ БАНК з усіх інших фінансових установ! Я в цьому переконався, а ви не бажаєте?
29 серпня 2014, 19:00
Шановний клієнт, доброго вечора!
Дякуємо за Ваш позитивний відгук. Нам приємно, що Ви оцінили переваги використання продуктів і послуг банку.

Подібні відгуки показують, що нами вибраний вірний напрямок розвитку і ми будемо намагатися надавати нашим клієнтам тільки якісний сервіс, удосконалювати існуючі послуги і вводити нові.

Впевнені в довгій і взаємовигідній співпраці!
З повагою, ПриватБанк.

USD 39.4 40