Приват банк ***,крадуть гроші у військових
×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
9 березня о 7.54 знімали кошти в приватбанківському банкоматі в Котельві, сума була 400 грн, картка Універсал банку, кошти порахувало, але не видало, написало що будуть повернуті автоматично на картку, але ні в той день, ні на протязі наступного кошти не повернулися, звернувся чоловік на гарячу лінію, довго вони думали і о чудо, відмова! На той момент то були останні кошти на картці.Невже не видно надлишок по банкомату? Невже не видно по камері? Самий *** банк.Напевно цим крадіям ці кошти важливіші, ніж родині військового.Така от дяка за захист цих ***.
Написати коментар
Коментарі - 4
- +
- 0
-
- SergeyNina
- 17 березня 2025, 6:22
- #
Вы должны обратится в универсал банк.
Работник универсал банка делает
по сути «чарджбек» по неудачному снятию наличных. Запрос от универсал банка будет обрабатывать приватбанк. Это от одной недели до четырёх или дольше. Инкассация обязательно. Учитывая то что инкассация банкомата у вас может быть и раз в пару недель
Відмовив приват,бо написали що збою в них не було,монобанку таке теж повідомив.Просто вкрали і все,ніхто нічого не дивиться і не перевіряє,і ще дозволяють собі людей називати шахраями,хоча сами ще ті…ніяк не нажруться
- +
- 0
-
- SergeyNina
- 17 березня 2025, 23:23
- #
Свинское отношение к работе сотрудников приватбанка. Камера только направлена на банкомат чтобы не украли сам банкомат и на человека который снимает деньги и все. Сбой анализируется по логам банкомата.
Просите повторно принять заявку в монобанке может поможет.
Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
Курс валют в Приватбанк
Валюта | Купівля | Продаж |
EUR | 44.65 | 45.65 |
USD | 41.15 | 41.75 |
Всі курси банку |