Левий кредит!!!!!!!

52720yr 24 липня 2014, 18:39
В лютому 2010 року без мого відома на моє прізвище та Індефікаційний номер була поставлена заборгованість у КБ «ПРИВАТБАНК», про яку я дізналася в листопаді 2013 року. На сьогоднішній день ця зоборгованість складає більше 7 тисяч грн., яку банк вимагає сплатити. Почавши виясняти цю ситуацію представники банку мені повідомили, що по цьому рахунку був рух цих коштів.(зняття і погашення). Написавши в головне відділення банку вже 1,5 місяця чекаю на відповідь звідки взялася ця заборгованість.
25 липня 2014, 8:58
Шановний клієнт, доброго ранку!
На жаль, залишених при додаванні відгуку даних недостатньо, щоб прокоментувати описану ситуацію. При цьому банк готовий детальніше розглянути Ваше питання і допомогти. Повідомте, будь ласка, на help@pb.ua, контактні дані та суть питання, вказавши посилання на відгук. Після опрацювання зазначеної інформації ми зможемо надати відповідь по суті.

З повагою, ПриватБанк.

52720yr
52720yr
25 липня 2014, 18:38
4 роки тому на мене повісили кредит (ІНН 3172800247) без мого відома, тепер від мене вимагають сплатити його. Я ніяких грошей в банку не брала і не користувалася цим кредитом. В головне відділення Приватбанку я вислала заяву, в якій попросила надати мені повну відповідь звідки взявся в мене кредит. Мій запит заригістрірований в банку під №126569 від 11.06.2014 року. Я хочу щоб мені допомогли знайти МОШЕННИКІВ цього банку, і цю заборгованість хай платить той хто брав ці гроші!!!
PrivatBankQM
PrivatBankQM
28 липня 2014, 9:40
Шановний клієнт, доброго ранку!
Дякуємо за зворотній зв'язок!

Ваше звернення № 126569 ще знаходиться в роботі у відповідальних фахівців. На жаль, ми не можемо повідомити Вам про результат так оперативно, як нам би цього хотілося. Інформація залишається на контролі і як тільки питання буде вирішено, Вам буде відправлена письмова відповідь на вказану адресу фактичного проживання.

З повагою, ПриватБанк.