С карти вкрали гроші, інтернет ліміт не спрацював

dimitrio 16 жовтня 2024, 11:26
Добрий день, шановна спільнота.
Хочу всіх застерегти від того, щоб користуватися картками ПриватБанк, адже з них зникають гроші. Гроші крадуть шахраї професіонали, а ПриватБанк розводить руками, або з ним діляться шахраї.
Ось моя ситуація в межах доби:
1. Ставлю ліміт на оплату в інтернеті 6700 грн
2. Оплачую купівлю в інтернет магазині 5374 грн 69 коп
Тобто інтернет ліміт вже буде 6700−5374 грн 69 коп = 1325 грн 31 коп.
3. За декілька годин, у ту саму добу з моєї карти зникає 6502 грн 49 коп як оплата в інтернеті. Було шість платежів загальною сумою 6502 грн 49 коп.
4. Так, а що з інтернет лімітом? Був ліміт на добу 6700 грн, а з картки пішло на оплату через сайти 11877 грн 18 коп.
5. Телефоную до банку, розповідаю все, робимо заявку, но повернення (ну ви розумієте що шансів нуль) і я запитую, а як так що є ліміт 6700 грн на добу, а в мене за добу оплат в інтернеті 11877 грн 18 коп, а банк відповідає, що цей ліміт не стосується оплати яку зробили шахарї. Адже можна якось платити у інтернеті оминаючи інтернет ліміт.

Ну ви зрозуміли, ліміт це для вас, а шахраї можуть вашу карту обчистити поза лімітом.

Тож моя порада: не тримати гроші в банку який дає можливість красти ваші гроші, в банку де ліміт на оплату в інтернеті не працює.

По мотивах цієї історії буде знято ще не один тікток та youtube, адже цей досвіт треба щоб почули люди поки їх не ошукали як мене.

Банку «щиро дякую», таку підлість я не міг собі уявити.
PrivatBankQM 16 жовтня 2024, 12:05
Вітаємо.
Ліміт на оплату в інтернеті використовується в разі оплати на ризикових сайтах. У випадку, якщо оплата проходить не на ризиковому сайті даний ліміт не буде задіяний.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, ненадійні сайти тощо). За зверненням до підтримки банку можуть бути сформовані запити на оскарження операцій в міжнародній платіжній системі. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, для чого розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:

16 жовтня 2024, 11:57
Да подписка какая-то. На подписки лимиты не влияют
16 жовтня 2024, 13:28
Коли банк хоче ошукати кліента та допомогти шахраям вкрасти гроші кліента то звісно будуть вигадувати що вони нічого не зналі та не розуміли та клієнт винуватий
16 жовтня 2024, 13:41
Из своего опыта: мфо по такому принципу работают. Делают снятие с твоего счёта, потом возвращают. И таким образом у них есть возможность снять деньги со счёта (Не карты, а именно счёта). И никакие лимиты тут не помогут. Как я понимаю во время первой процедуры ты им даёшь свой токен (на подобие нфс в телефоне). Как это в действительности оформлено не знаю, но скорее всего подписка. Ну либо как котяра предлагает, сайт без 3дс защиты. Тогда есть реальная возможность вернуть
Валерка Котовский
Валерка Котовский
16 жовтня 2024, 12:18
Удалите все карты с сайтов алиэкспресс оттуда идёт слив скорее…
А за что оплата была? UPS?_) часто сейчас туда воруют, но банк может сделать чаржбэк и должен
16 жовтня 2024, 13:27
Так, гроші вкрали через UPS
16 жовтня 2024, 13:33
ПриватБанк вигадує що ліміти у інтернеті не діять, короче зайняли бік шахраїв, наче я винен, тупо вкрали в мене гроші.
Шість платежів на UPS*INTERNETSHIPWAYBIL, 55 GLENLAKE PKWY NE
17 жовтня 2024, 0:21
Начинайте чарджбек. Слив данных с китайских маркетплейсов.
Дмитрий Савченко
Дмитрий Савченко
21 жовтня 2024, 1:05
А що за UPS такий, можете розшифрувати, будь ласка.
16 жовтня 2024, 13:36
Коли оплата 50 грн на поповнити мобілку то СМС присилають, у кабінеті підтвердження просять, а коли шахраї крадуть 5374 грн то все нормально, ну хіба це БАНК ?
В мене повне враження що ПриватБанк на боці шахраїв.
efess
efess
16 жовтня 2024, 14:22
Якщо ліміти не діють, то навіщо взагалі у застосунку ця функція? Хіба кліент може заздалегідь знати, які сайти ризиковані, а які ні?
16 жовтня 2024, 14:35
Тому що ПриватБанк на боці шахраїв, тому клієнт завжди не прав і завжди ошуканий
Karin77
Karin77
16 жовтня 2024, 14:49
Реально, ПриватБанк.Мы хотим знать список всех« ризикованих» сайтов)))
16 жовтня 2024, 15:24
Шахраї у ПриватБанку будуть вигадувати різні байки, головна мета — вкрасти гроші клієнта і зробити клієнта винуватим
24 жовтня 2024, 17:01
Сьогодні гроші вкрали з нової карти приватбанку
17 жовтня 2024, 0:20
Интернет лимиты не действуют на многих сайтах.
24 жовтня 2024, 17:02
В мене знову украли гроші сьогодні з нової карти!!! кого ошукали пишіть мені на Телеграм, будемо робити колективне звернення до ЗМІ та суду та боротися за гроші
17 жовтня 2024, 21:33
Василий нужно было комменты читать еще лет 8 назад, слив данных у них идет постоянно при чем по ходу базы сливает кто-то из программистов самого банка, по ходу у них постоянно свежие данные по картам даже по новым.
17 жовтня 2024, 21:39
Выложи свой тик ток и ютуб чтобы смотреть что там с тобой
24 жовтня 2024, 17:03
Ось відео про те як крадуть гроші www.tiktok.com/@rutium/video/7429339594484665605
19 жовтня 2024, 23:17
На счет выдачи карты Примата тут тоже все проще простого вам карту банка выдает менеджер по работе с клиентами, короче схема простая как 2 копейки карты банка лежат в буклете при оформлении карты ни что не мешает записать менеджеру срок и номер сvv кода, номер все равно на компе можно не запоминать. Записал данные потом продал кому нужно, делов на 2 копейки, и даже знаешь какой кредитный лимит на карте.
Pumbovik
Pumbovik
20 жовтня 2024, 10:10
Кредитный лимит всем подряд не дают и не сразу
24 жовтня 2024, 17:04
В мене сьогодні з карти приватбанк знову вкрали гроші, карта була нова, гроші вкрали поза лімітом кредитним

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / С карти вкрали гроші, інтернет ліміт не спрацював