Обвинувачення інваліду у шахрайських операціях

Andriy34 9 жовтня 2024, 21:07
Шановний представник Приватбанку прочитайте це Уважно будьласка.Мене інваліда з дитинства обвинуватили у шахрайських операціях і просто заблокували рахунки.Без суду без доказів просто так.Відколи це пенсія стала шахрайськими операціями? Розблокуйте не смішіть.
У поліцію і Нбу звернувся.
10 жовтня 2024, 10:34
Вітаємо.
Банк змушений обмежити співпрацю з Вами. Нами було виявлено факти пов'язані з шахрайськими операціями. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду правоохоронними органами.

10 жовтня 2024, 7:35
Була б одна пенсія — рахунок би не заблокували.

Інвалід ти чи ні — жодного значення не має.

Докази як раз ти маєш надати: звідки в тебе доходи окрім пенсії.
10 жовтня 2024, 9:14
С хрена? Презумпция невиновности у нас. А может там денег нет лишних и речь именно про мошенничество из отзыва с какого-то сайта, например олх. У пумба для таких «заявителей» есть спец номера, сомневаюсь что просто напротив инн галочку ставят
10 жовтня 2024, 13:56
Яким боком презумпція невинуватості до фінмониторинга? Ти коли на базарі питаєш чи свіжі яйця — теж виходить презумпцію невинуватості продавця порушуєш.
10 жовтня 2024, 18:58
А кто про фин мониторинг говорит? «Обвинувачення інваліду у шахрайських операціях» — это не то же самое что просто блокировка и просить документы о доходе.
10 жовтня 2024, 11:08
Ви там в Приватбанку зовсім обнагліли? Чому я маю відчитуватися за 10.100 чи 300 гривень? Максимальна разова сума яку я отримую це пенсія 2361 грн.і зарплата від підробітку від 200 до 350 грн.два рази в тиждень.себе перевірте спочатку у вас там махінації точно є
10 жовтня 2024, 13:57
О, вже приработок зʼявився. А казав що пенсіонер.
10 жовтня 2024, 14:32
А пенсіонер що неможе підпрацьовувати?

Чи за кожну гривню має давати звіт банку??
А ти даєш банку звіт за кожну гривню??
10 жовтня 2024, 13:47
Закликаю українців массово писати скарги на приватбанк.тому що завтра вас заблокують за переказ на будьяку сумму навіть 10 гривень.Приватбанк обнаглів.Блокує без розбору.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Обвинувачення інваліду у шахрайських операціях