Зняти валюту з рахунку за замовленням дають вітхими старими купюрами

dimitrio 8 жовтня 2024, 13:29
Зробив завчасно замовлення на готівку $ у відділенні ПриватБанк у м. Київ, проспект Бажана 10.
Замовлення підтвердили.
Коли прийшов до каси, то касир почала розказувати свою улюблену байку що гроші є, але старого зразка у неважному стані.
Казку вони цю розповідають не вперше. І не тільки мені.
У відділенні ПриватБанк, Київ, Бажана 10 спеціально маринують клієнтів, щоб вони не знімали $ з рахунку, кажучи що валюти нового зразка немає.
Отже, якщо хтось буде розбиратися — цей цирк був сьогодні, 8 жовтня.
Ви там скажіть вашому касиру що через неї підривається довіра як до Приватбанку так і до банківської системи України.
Нехай вона якусь нову придумає казку про те щоб не віддати гроші клієнту.
Всім буду розповідати свій досвід з ПриватБанком та щиро не радити мати гроші які потім треба з проблемами отримувати у касі.
PrivatBankQM 8 жовтня 2024, 13:37
Вітаємо.
ПриватБанк здійснює видачу валюти згідно з чинними вимогами Національного Банку України. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій видачі готівки, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу. Банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні. Виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом.
Також зазначимо, що у відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.

SergeyNina
SergeyNina
9 жовтня 2024, 0:33
Пробуйте заказать на вип отделене, центральные или около тцк (военкоматов) . Приходите утром на 9 утра. Часто бывает что есть нормальные купюры. Не берите до 1996, 1996,2001,2003 год. Не берите с любыми печатями, пятнами, проколы, порезы, склеенные, пожелтевшая бумага или там где портрет президента рассыпается типографская краска. Кассир при вас пересчитывает машинкой, все что машинка отбраковывает не берите. Смотрите каждую купюру. Очень много хлама. Потом его только на инкассо
KotletaDollarov
KotletaDollarov
9 жовтня 2024, 8:44
Им такое привозят инкассаторы. Кассиры уже выбирают из хлама то что пригодно выдачи клиентам, потом уже предупреждают что осталась одна ветошь. Меняйте отделение. На районных отделения почти одна отработка. К середине дня клиенты все выносят что было в нормальном состоянии. Мне минут 10 отбирали 2000 дол из большой пачки то что почти каждая купюра с плесенью или другими загрязнениями
9 жовтня 2024, 10:34
Гроші є гроші, це так, але чомусь вони б такі хренові гроші, котрі тобі видали — самі не прийняли б)))
9 жовтня 2024, 10:36
PrivatBankQM

Гроші є гроші, це так, але чомусь ви б такі хренові гроші, котрі видаєте людям — самі не прийняли б)))

Тому залиште цю парашну відписку для НБУ, бо реальність трошки відрізняється від ваших вологих мрій, адже це банки не хочуть приймати зношені купюри :)

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Зняти валюту з рахунку за замовленням дають вітхими старими купюрами