Не міняють купюри, які самі видають

HkHk1 13 вересня 2024, 15:54
Працівники банку відмовляються обмінювати 100 доларову купюру через наявність на ній п’ятен. Але суть в тому, що сам банк цю купюру мені й видав. І як зазвичай працівники у відділенні натреновані звинувачувати клієнтів і розповідати казочки, що у них все добре, це клієнти не так зберігають. Всім очевидно, що це методичка, яку вони вчать на усі типові випадки обману пов’язані з цим банком.

Після того з чим регулярно доводиться стикатись у Приваті, я вважаю цей банк шахраєм, який спеціально робить усе, щоб робити з людей дурнів.
PrivatBankQM 13 вересня 2024, 16:22
Вітаємо.
ПриватБанк здійснює видачу валюти згідно з чинними вимогами Національного Банку України. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій видачі готівки, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу.
Також зазначимо, що у відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.

SergeyNina
SergeyNina
17 вересня 2024, 0:06
Через терминал пополните свою долларовую карточку. Терминал пятен не видит и её приймет
leol
leol
18 вересня 2024, 14:27

Була зворотня ситуація — видали купюру в плямах, відмовилися міняти назад. І куча посилань на Нацбанк і так далі…
Банк-шахрай!