Шахрайство з продажем квитків

n1325 12 вересня 2024, 23:30
Вважала Приват24 зручним сервісом для купівлі квитків, але сьогодні при поверненні автобусного квитка зіткнулася з відвертим шахрайством. У додатку в розділі «Умови повернення» зазначено, що при повернення квитка за 48−24 год до відправлення повертається 80% вартості, протеее… з 800 грн повертають тільки 280, оскільки НАСПРАВДІ за умовами перевізника при поверненні менш ніж за 72 год повертається 50% мінус 120 грн комісії. Служба підтримки на питання «а як так?» за доброю традицією сипе стандартними фразами про свій регламент і стверджує, що умови в додатку лише приблизні, а з РЕАЛЬНИМИ умовами повернення клієнт має змогу ознайомитись тільки на бланку квитка після його придбання, і взагалі всі питання до перевізника. Публічна оферта? Надання клієнтам достовірної інформації? Нє, не чули.
З цікавості вирішила перевірити, чи такий самий треш на іншому популярному сайті з продажу автобусних квитків, але ні, там ніяких «приблизних умов» по тому самому рейсу, лише актуальна інформація від перевізника. А шо, так можна було?
З 1600 за два квитки завдяки Привату втрачено 1000. Гарний сервіс, дуже сподобалось, нікому не рекомендую 👍
PrivatBankQM 13 вересня 2024, 9:08
Вітаємо.
На жаль, за даними, вказаними у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас, як клієнта Банку. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону та деталі ситуації.

n1325
n1325
13 вересня 2024, 10:42
UPD: щоб ви розуміли, позиція банку: «Детальні умови повернення зазначені у ПДФ бланку квитка. Однак у всіх випадках не повертається комісія банка за оформлення квитка і сервісний збір встановлений перевізником». Ну тобто як придбаєте в додатку білет на Київ, а в бланку квитка виявиться, що він на Стамбул, то будуть виключно ваші проблеми, оскільки банк ніякої відповідальності за інформацію, яку надає при продажу квитків, не несе 🤷‍♀️