A4689 10 вересня 2024, 12:29
Військова частина Ф4689(ЄДРПОУ 26637172) неодноразово зверталась з заявою про поверненя помилково перерахованих коштів 14.06.24р. на картковий рахунок Зеленянського Олега Івановича (РНОКПП 2952118156). Вищезазначений військовослужбовець загинув в січні 2024р. Ці кошти-це грошове забезпечення іншого військовослужбовця, якій зараз знаходиться на передовій, а його сім'я не може їх отримати, тому що Приватбанк не реагує на наше звернення. Ці кошти не були зараховані на рахунок загиблого військовослужбовця, і їх ніхто не отримав, про що повідомив спеціаліст банку. Для вирішення цього питання спеціаліст банку порадив написати заяву. Військова частина Ф4689(ЄДРПОУ 26637172) направила заяву від 08.08.24р. № 12014, на повернення коштів, яка була прийнята до розгляду 08.08.24р. Швець О. В. у відділенні Приватбанку в м. Подільськ Одеської облості. Також звертались на гарячу лінію, де, спочатку перемикали різних спеціалістів, а потім сказали, що заява прийнята в обробку і розглядається. Також писали на електронну пошту help@pb.ua, там відповіді взагалі не отримали.
Але, вибачте, сьогодні вже 10.09.24р., а кошти так і не повернули. Навіть не отримали ніякої відповіді. Причина неповернення не відома. Таке враження, що Приват просто присвоює собі кошти, навіть кошти військових, завдяки яким досі мають змогу працювати. Ще додам, що зарплатний проєкт у нас відкритий і з іншими банками, а такі проблеми тільки з Приватбанком! Жах!
PrivatBankQM 10 вересня 2024, 13:15
Вітаємо.
Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться. Вибачте за створені незручності.

SergeyNina
SergeyNina
11 вересня 2024, 22:57
Регламент на такое сейчас 30−120 дней. Увы. Имхо. Если кто-то имеет доступ к его приват 24 пусть вернёт их вручную по реквизитам если карта не блокирована

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не повертають помилково перераховані кошти, які й досі на рахунку в банку, без адекватних пояснень