Не підтримують військових

Денис Скупий 1 вересня 2024, 11:02
З 2008 року я клієнт банка. Завжди кредитною картою цього банку користувався відповідально. В 2014 році на кредитній карті було 4 тис грн. як мобілізувався то знизили ліміт до 400 грн, а потім до 200 грн. боялись за свої гроші. Ладно час пройшов змінився власник. Знову мобілізувався, кредитка 200к дозволяють користуватись. переодично обмежують, но сумму не міняють. Зарплати білі приходять на карти приват банка. Треба було купити товар оплатою частинами, короче взяти 40 тисна 2 місяця. Мені відмовили по тій причині що я військовий. Довго я цього добивався щоб вони мені сказали що не дадуть бо військовий. Бо почали юлити та розповидати що кредитна історія не дуже, а це відверта брехня. Короче пора переходить до конкурентів з котом
PrivatBankQM 1 вересня 2024, 14:24
Ліміт за сервісом Оплата частинами може бути встановлено банком у разі наявного кредитного ліміту по картці Універсальна. Зазначимо, що це два окремих ліміти і наявність ліміту по картці не обов'язково означає, що на таку ж суму буде встановлено ліміт Оплати частинами. Якщо у вас вже є ліміт на картці ви можете користуватись ним. В подальшому банк може переглянути своє рішення і надати ліміт по оплаті частинами також.

1 вересня 2024, 14:38
Добре питань немає, я зрозумів то інший ліміт. Тоді чого банк не дозволив оплатити на сайті Епіцентра сумму 55555 грн коли на карті 200 тисяч кредитних грошей + 26400 грн моїх грошей. Це що за приколи такі? Те саме я пробував оплатити на Пром юа і мене не пускало це зробити. Денний ліміт на оплату картою я зробив 60 тис грн за добу
1 вересня 2024, 14:42
І ще одне. Зараз зайшов подивитись кредитний ліміт оплатою частинами там зараз написано 0 ГРН, а з ранку було 200 тис грн. Я бачу це так що ви не дуже хочете щоб користувались вашими грошима. Є якийсь ліміт. Бо я тільки приїхав із-за кордону з відпустки і небуло не яких проблем з оплатою кредитними средствами, тільки там сумми були меньші бо розрахунок був за отелі, паливо, і їжу. Но я як повернувся я закрив борг перед банком. в мене чудова кредитна історія була і є. я до чужих грошей відношусь відповідально.
fotografchun
fotografchun
1 вересня 2024, 16:25
У «конкурентов с котом» вас тоже самое ждет, как только узнают об вас что военный, кредитный лимит сразу в 0, так было всегда, потому что жадных банкиров прежде все волнует чтоб вернули долг вовремя, а на остальное плевать
1 вересня 2024, 16:27
Дякую за інфу.
1 вересня 2024, 16:26
Результат цього конфлікту. Мені доказують в онлайн чаті що проблем з картою немає, це все інтернет магазини Епіцентр та Промюа. Проплатив з картки дружини за товар проблем не було. Кажуть щоб ще раз пробував оплачувати, но я вже за товар заплатила дружина з своєї картки. Другий раз тільки задля перевірки оплати я витрачати 55 тис поки що не планую. Суперечку поки закриваю. Проблема не вирішена. Немає поки можливості перевірити оплату великою суммою