Відгук про ПриватБанк

wwttfckk 30 серпня 2024, 13:35
Відділення за адресою: Київ, вул. Івана Виговського, 20
Виводив близько 400 уе через бінанс, контрагент заплатив від 3 особи, після чого банк заблокував рахунки за скаргу відправника. Я пішов в поліцію написав заяву про це, поліція надало офіційну відповідь, після чого копію відповіді надав в відділенні банку. Нещодавно написав відповідь що можу піти в банк написати заяву про виведення коштів, а там кажуть що це помилка кошти не можете вивести, так як ви шахарай. Йдіть до суду)
Поперше: Банк не має права без рішення суду називати шахраєм
Подруге: Банк плює на ришення від правоохоронних органів
Потретє: Банк не має законних підстав без арешту коштів не давати ім користуватись.
Наразі створено позов до суду, ще додано відшкодування моральних збитків в оцінкою 1 000 000 грн.
Не рекомендую користуватись цим банком. Є багато комерційних банків, де ви будете впевнені що ваші кошти будуть доступні вам 24/7.
PS Служба безпеки банку — іі там взагалі немає. Залишилось пару шахраїв, які мають доступ до ваших даних. Саме з них починаються незаконні проблеми.
PrivatBankQM 30 серпня 2024, 14:31
Вітаємо. За результатом перевірки бачимо, що вам надали актуальну інформацію для врегулювання питання.
Наразі банк змушений обмежити ваш рахунок. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду справи правоохоронними органами або за рішенням суду.

Александр Сергеевич
Александр Сергеевич
31 серпня 2024, 20:22
Все вірно. Вас відправляють до суду. На все їнше банку чхати. А поки Ви будете бігати по судах, а потім ще по апеляціях, витрачати час та гроші, банк буде користуватися Вашими грошима, вважати Вас шахраєм та таке інше. Та ще невідомо, чи зможете Ви взагалі повернути свої кошти та коли. Крута схема.
Про мільон сподобалось. Якщо не важко, пишіть тут, як у йде процесс. Багатьом людям цікаво.
Я свої гроші забрав, перехрестився та всім оточуючим раджу завершити свої відносини з приватом.
Співчуваю Вашій ситуації
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
2 вересня 2024, 19:55
На решение суда он тоже ложил