Підтримка. Комісії

HenryVlad93 29 серпня 2024, 12:26
Почну з комісій банку. Вони тут за все. Навіть за переведення на карту цього ж банку. Коломойський ніби за гратами, а таке відчуття, що я йому гроші на скарбничку скидаю. Я не знаю в яких ще банках э така комісія.
Теперь за підтримку банка. Годину очикував з'єднання з оператором, а щоб з ним зв’затись треба пройти 7 кргуів пекла. І досить брати у підтримку жінок з ринку.
PrivatBankQM 29 серпня 2024, 13:16
Вітаємо.
Тарифи встановлюються виходячи з кон'юнктури ринку, собівартості надання послуги. Інформація про тарифи є публічною і доступна на офіційному сайті.
Ми дуже засмучені тим, що у вас склалося таке враження. Банк щодня працює над тим, щоб ваше обслуговування відбувалося швидко і якісно.
Хочемо звернути вашу увагу, що більшість операцій ви можете провести без відвідування відділення. Для зручності та заощадження вашого часу, при зверненні в підтримку, рекомендуємо обрати ваше питання в автоматизованій формі, де ви відразу зможете отримати відповідь. Або описати ваше питання у повному обсязі та далі діяти по підказкам вашого помічника.
Шкода, що ми не змогли задовольнити ваші очікування, але ми дуже вдячні за відгук.