у харкові другий день не працюють усі відділення приватбанку.

FELIX77 27 серпня 2024, 11:23
Відділення за адресою: Харків, Салтівське шосе, 256-В
другий день у харкові не можливо попасть у відділиння приватбанку нікого не пускають. люди часами стоять на сонці в черзі. даже коли не має повітрянной тривоги.
PrivatBankQM 27 серпня 2024, 12:09
Під час повітряної тривоги та артобстрілу, затверджено чіткий порядок дій співробітників. Як тільки починається повітряна тривога, клієнтам рекомендується пройти до найближчих бомбосховищ для безпеки та збереження життя.

У відділеннях ПриватБанку працівники зачиняють двері та діють згідно правил та рекомендацій для населення під час «Повітряної тривоги», про які постійно повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій по радіо та телебаченню, а також на офіційних державних інформаційних каналах.

Більшість банківських операцій ви можете провести без відвідування відділення, а саме: за допомогою Приват24, банкоматів, терміналів самообслуговування, а також за зверненням до клієнтської підтримки.

Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити черги, розширюючи і удосконалюючи віддалені сервіси — Приват24, мобільні додатки під різні послуги тощо. Це допоможе вам ефективно використовувати свій час і при цьому буде потрібно мінімум зусиль для виконання потрібної вам операції.

Разом з тим, ми хочемо, щоб наші клієнти не наражали себе на небезпеку, тому просимо не залишатися на вулиці під час сигналу «Повітряної тривоги». Подбайте про себе та своїх рідних!

У разі виникнення будь-яких питань стосовно послуг банку для отримання консультації можливо звертатися цілодобово до підтримки банку за номером 3700 або pb.ua/chat.
Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону та деталі ситуації.

27 серпня 2024, 13:14
Сьогодні повітряної тривоги не було аж 12 хвилин.
27 серпня 2024, 17:36
Прикольно, что только через пол-года дошло до некоторых клиентов,
что воздушные тревоги по 8−10−12−14−18 и более часов в Харькове
продолжаются с мая месяця этого года…
27 серпня 2024, 22:21
Я і взимку стикався з тим що відділення банка (не Привата, Глобуса) закрито на багато годин.

Тож ця проблема доволі давно. Дивно що люди «помітили» її лише зараз.
28 серпня 2024, 10:08
Три літри
«ця проблема доволі давно»

Не всі відділення банків в Україні оснащені генераторами,
тому при відключеннях е/е та відсутності повітряних тривог
працювали ТІЛЬКИ відділення зі списку Power Banking:

P.S. На серпень 2024 року у Харкові таких лише 97 відділень.
Взимку 2023−2024 таких відділень було значно менше.
27 серпня 2024, 17:45
FELIX77

1. смени банк, например, А-банк обслуживает клиентов и во время воздушной тревоги.
2. смени отделение Привата, например, на пр. Науки 5 экономисты обслуживают и во
время воздушной тревоги, но касса всё равно не работает.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / у харкові другий день не працюють усі відділення приватбанку.