Повідомляють неправдиву інформацію щодо причин обмеження картки

sk777 24 серпня 2024, 19:21
Без пояснення причин обмежили універсальну картку, заблокувавши кредитний ліміт. На сайті privat24 і в мобільному додатку повідомляється одна і та сама неправдива інформація:
«Щоб надалі відновити кредитний ліміт рекомендуємо погашати наявний борг, отримувати зарплатню на картку ПриватБанку або відкрити строковий депозит». Проте в мене не має і не було жодних боргів перед банком, а також наявна зарплатна картка і строковий депозит. Тобто виконані всі перераховані банком умови, проте кредитний ліміт все одно заблоковано. При зверненні до банку щодо цієї проблеми вони просто реєструють скаргу, за якою не передбачений зворотній зв’язок. Тож проблема не вирішується і мобільний додаток та інтернет-банкінг продовжують повідомляти мені неправдиву інформацію.
PrivatBankQM 25 серпня 2024, 9:53
Вітаємо.
Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться. Вибачте за створені незручності.

Devastation
Devastation
28 серпня 2024, 4:34
Так и есть. Было четыре письменных ответа без конкретной информации, уже даже суд был, в котором банк говорит про блокировку по надуманным причинам. А недавно (сам в шоке) я нашёл аж пятое письмо, в котором ответ банка не соответствует той чуши, которую они втирали в суде.
В письме — блок из-за того, что неходячий инвалид не обновил свои данные. А в суде трепали про передачу карточки третьим лицам (человеку, который выполняет уход за неходячим, числится в соц.службе и имеет «генеральную» доверенность).
Нонсенс.
avk49
avk49
28 серпня 2024, 15:19
У мене така сама біда з лімітом. Отримувач пенсії в банку, щасливий володар депозиту, немає заборгованостей, сумлінний платник комуналки. А кредитний ліміт 0 грн. Просив усього 500 грн.
​​​​​​

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Повідомляють неправдиву інформацію щодо причин обмеження картки