Надання документів підтвердження про походження коштів Google AdSense?

Андрій Терезюк 17 серпня 2024, 22:34
Банк пропонує отримувати виплати з GOOGLE AdSense (https://privatbank.ua/google-adsense), але не надає можливість зняти готівку у відділенні. При спробі зняти готівку банк просить надати документи про підтвердження коштів.

Отримую гроші я з YouTube монетизації. Я викладаю ролики на цій платформі, в свою чергу YouTube розміщує в них рекламні оголошення. Гроші за розміщення цих рекламних оголошеннях накопичуються в Google AdSense після чого з 21 по 24 число кожного місяця зачислюються на карту.
Google AdSense згідно публічного договору (https://www.google.com/adsense/localized-terms), а саме пункту 5 пояснює як відбувається формування коштів.

Цілий тиждень я намагався вирішити питання з підтвердженням документів як у відділенні ПриватБанку так і з допомогою «Допомога Онлайн» в додатку. Однак це зовсім не допомогло. Служба підтримки відмовляється приймати публічний договір, звіти по swift платежах, квитанції з особистого кабінету google adsensе. Також, я написав заяву про походження коштів у відділенні ПриватБанку, однак це їх також не влаштувало.

Якщо звернутися до онлайн-ресурсів банку (https://privatbank.ua/uslugi-freelanseram), то видно, що вони визнають факт «підключення до публічного договору». Однак, під час спілкування з підтримкою банку, цей документ не вважається достатнім доказом.

Якщо ознайомлюватися з службою підтримки google adsense
там є відповіді на ці питання:

1. У банку просять надати документ, у якому вказано призначення платежу. Який документ я можу надати?
Ви можете надати банку примірник Умов використання AdSense (https://www.google.com/adsense/localized-terms). У розділі 5 («Платежі») зазначено призначення вашого платежу.

2. У банку просять надати примірник договору, укладеного між мною та Google. Де взяти цей договір?
Щоб отримати примірник договору з Google для представлення своєму банку, відвідайте сторінку Умов використання Google AdSense (https://www.google.com/adsense/localized-terms).

3. Чи існує офіційне підтвердження платежу AdSense?
Так, ми надаємо квитанцію про оплату як офіційне підтвердження платежу. Щоб переглянути її, натисніть посилання про автоматичний платіж на сторінці Історія платежів

Відповідно до інформації ПриватБанку (https://pb.ua/short?240), я підпадаю під пункт «10. документи, що підтверджують отримання винагороди від використання інтелектуальної власності (авторські гонорари, винагороди тощо);»

Згідно з публічним договором AdSense та зазначенням у SWIFT платежі, де в полі 70: Remittance Information вказано «HONORARIUM» (що, як зазначено в пункті 10, є авторським гонораром), я маю надати ПриватБанку документ, що підтверджує походження коштів. Логічно, що вся необхідна інформація вже міститься у самому SWIFT платежі, і звіт по цьому платежу мав би бути достатнім.

Проте, банк каже що усі надані документи та заява не є достатнім доказом походження коштів, і пропонують написати в підтримку Google AdSense для отримання інших підтверджуючих документів, яких самих по собі не існує.

Залишається відкритим питання, яким чином після усіх наданих документів я маю підтвердити походження коштів?
18 серпня 2024, 9:59
Вітаємо.
Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться. Вибачте за створені незручності.

Три літри
Три літри
18 серпня 2024, 8:08

ви самі собі протирічите: кажете що банк вимагає у вас документи для зняття коштів і пишете що банк не надає можливості зняти кошти

чи кажучи коротко — ви брешете
innapcholko
innapcholko
18 серпня 2024, 13:15
Ты сам себе в ухо брешешь
Андрій Терезюк
Андрій Терезюк
18 серпня 2024, 16:50
Банк вимагає документи для зняття коштів, а наявні документи не приймає без вагомих на те причин, хоча по ідеї мав би

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Надання документів підтвердження про походження коштів Google AdSense?