Ганьба приват

sergolas 8 серпня 2024, 15:30
Я військовий, зараз хотів додати карту до Гаманця, йшла перевірка і по голосу вони поняли, що я не Я…
Рубанули, заблокували к монахам мене…
Номер фінансовий, на який воно самі ж і дзвонили, вже не фінансовий…
У вас з розумом усе в порядку?
Тепер я повинен шукати відділення, котрого нема поруч, фото селфі з паспортом не робиться бо сайт такий же як і їхробітникі!
Жах, за кого воюємо?
PrivatBankQM 8 серпня 2024, 15:48
Вітаємо.
Вибачте за незручності. Будь-яка операція, який проводиться з карткою ПриватБанку, може проходити додаткову перевірку в службі безпеки. Служба безпеки приймає рішення, надавати дозвіл на проведення або ні. Операцію розцінили, як високоризикову. За якими критеріями проводяться перевірки — не повідомляється, щоб уникнути можливості обійти ці обмеження. На головному сайті банку https://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-75/?lang=uk, в умовах та правилах зазначено: 2.1.4.4.2. Клієнт дає свою згоду, що Банк може блокувати можливість користування Картки при здійсненні ризиковості операцій, а так само на підставі внутрішніх процедур Банку та операційних правил міжнародних платіжних систем.
Підтвердити номер телефону можливо при зверненні у підтримку банку, при цьому потрібно мати ідентифікуючий документ та доступ до камери.
Для вирішення цього питання рекомендуємо Вам перейти в чат з нами в мобільному додатку Приват24 або за посиланням https://next.privat24.ua/.
Мінфін
Відповідь адміністратора
20 вересня 2024, 18:40
Даний відгук став учасником редакційного огляду: https://minfin.com.ua/ua/2024/09/20/134793898/.

8 серпня 2024, 16:01
Ніяке селфі не робиться на вашому сайті… 50 раз робив,зробіть ще,ще… при першій можливості заблокую карту і перейду до нормального,адекватного банку.
natashaGra
natashaGra
8 серпня 2024, 18:03
А может надо банку отдельно для военных сделать идентификацию по упрощённой системе, без этих танцев перед камерой? Ну не первый раз такой отзыв
8 серпня 2024, 18:57
Вони зовсім зглузу зрізали,був у банкоматі,підтвердив номері нічого…в кабінет ні ні,Заблоковано…А передзвонити ніхто і не хоче! Воюй за таке…
8 серпня 2024, 18:55
Зараз підтвердив у банкоматі номер, а нніі Знову кота тягнуть, у чат зверніться, ви здорові люди там? Я підтвердив номер, кучадзвонків і нічого!
Lana30
Lana30
9 серпня 2024, 13:32
Главное, когда деньги воруют, им додаткова пэрэвирка не нужна.
Taras35
Taras35
9 серпня 2024, 13:46
Онлайн у них все перестало працювати. Так «борються з фінансуванням тероризму». Не ви перший. У мене спрацював додадок Приват24 і то за сотим разом («нечітко нечітко», постійно було), але рахунки уже «недіючі» стали. Перед цим браузерами намагався актуалізовувати документи — взагалі помилку на останньому етапі видавало. Зараз от і Приват24 заблокували неможу більше навіть на свої «недіючі рахунки» подивитись: бо неправильно введений пароль — хоча впевнений вводив правильно. Правда хотіли тепер пін нової карти інтернет, а я його не записував бо там немає нічого. Ладно це я скувся на їх квестах.

У відділенні банку в яке таке мусив іти, а часу то не дуже, — черга біля 20 чол і лише 2-і співробітниці консультують. Є й військові і різні люди.

Понапридумували «перевірок» і звичайних людей кошмарять. Дурні або навмисно. І ладно там підозра і люди самі щось недогледіли — так вирішити питання неможливо онлайн як обіцяно і наче все зрозуміло і паспорт і клієнт понад десятки років і операції звичайні на звичайні гроші.

Доречі спочатку спеціаліст з довідки (до блокування Приват24) обіцяв розблокувати кошти по заяві і ідентифікації, але за пару хвилин: «перевірили інформацію, ні вам доведеться йти у відділення». Після цього другий раз заходив і «акаунт заблоковано через неправильний пароль».

Спробуйте довідку Приват24, може вам пощастить. Дочекайтесь людину-спеціаліста.

Інша людина «Александр Сергеевич» тут на сайті з закордону вирішив питання через«довірену особу».Бо тут уже 2-а місяці таке.
Александр Сергеевич
Александр Сергеевич
11 серпня 2024, 22:37
Все верно. Я свой вопрос закрыл и сейчас другому человеку помогаю. Всем, кто столкнулся — пишите, поделюсь опытом.
Банк скотский. Не рекомендую!