Програма є-оселя

OlgaKireeva 31 липня 2024, 8:48
27.06.2024 року мені погоджено ПриватБанком кредит за програмою є-оселя у розмірі 1624320 грн. Для погодження кредиту я мала подавати документи разом з документами підібраної квартири. Тому 19.06.2024 року між мною і продавцем квартири було заключено угоду і мною проплачено продавцю аванс. Угода з продавцем діє до 02.08.2024, після того я можу втратити авансові гроші. Не дивлячись на те, що кредит погоджено було 27.06.2024 року, коштів і досі не має. Чому банк не попереджає про проблеми з надходженням до них грошей за програмою є-оселя? Як би мене попередили, я би прийняла умови Ощадбанку, у якого не має проблем і затримок з виплатами. Обирала приват банк з огляду на те, що я військовослужбовець і отримую зарплату в цьому банку. Неодноразове звернення на гарячу лінію приват банку результатів не дало. Відповідь одна «грошей не має, всі чекають і ви чекайте». Тому в Приват банку програма є-оселя не працює і спроби отримати погоджений кредит це лише втрачений час і гроші.
PrivatBankQM 31 липня 2024, 11:28
Вітаємо!
Нам дуже прикро, що сталась така ситуація. З цього питання раніше була ініційована заявка, в результаті якої перевірили доступну інформацію та надали зворотній зв'язок. Для уточнення термінів отримання коштів рекомендуємо Вам звернутися безпосередньо до фонду, що займається виплатою коштів. Зі свого боку банк зарахує кошти відразу після надходження.

31 липня 2024, 11:39
Це нажаль не відповідь. Від Приватбанку я отримала відповідь, що невідомо коли гроші будуть. А фонд у свою чергу направляє для уточнення інформації до Приват Банку. І таке ходіння по колу відбувається вже місяць. Тобто всі структури переправляють один на одного і жодної нормальної відповіді. Відчуваю себе футбольним м’ячем . Тому, застерігаю всіх не зв’язуватися з ПриватБанком щодо оформлення є-оселя.
SergeyNina
SergeyNina
31 липня 2024, 22:04
Фонд скорее всего не перевёл деньги. Виноват скорее всего он
1 серпня 2024, 10:06
Можливо і так. Але банк має надавати правдиву інформацію щодо даної програми, на момент, коли я оформлювала документи, затримка у виплаті в Приват банку були більше ніж 1.5 місяці. Про таке треба попереджати. Я могла оформити в іншому банку. Одночасно зі мною людина оформлювала в Ощадбанку і вже місяць як має квартиру
Arrow186
Arrow186
4 серпня 2024, 0:13
Ахах, а що ви хочете не вистачає 500 мільярдів до кінця року, всі виплати гальмують, скоро всі державники будуть нити що грошей не платять.