Відсутність доларів США у відділенні

Багато років користуюся послугами Приватбанку і до цього часу був задоволений, всі питання які виникали вирішувалися в найкоротші терміни, всі рекомендував даний банк. Однак останнім часом зовсім не задоволений роботою даного банку.
Причина в тому що у відділенні відсутня іноземна валюта для купівлі, а точніше долар США. Касир повідолима щоб придбати долари США робіть замовлення через приват 24. Зробив замовлення прихожу у відділення мені видають долари США зразка 1996 року і стан їх не дуже гарний, я відмовився їх отримувати, інших окрім 1996 року в банку немає. Замовив знову через приват 24 і знову привезли долари США 1996 року і стан їх не задовільний. Якщо ви знаєте в подальшому продати долари США 1996 року доволі проблематично, обмінники так і банки не охоче їх приймають назад. Тому в мене питання чому у відділенні Приват банк завозить долари США лише 1996 року?
18 липня 2024, 12:28
Вітаємо.
Сума формується та доставляється для замовлення з купюр того номіналу та року випуску, що є в наявності. Банк приймає і видає тільки таку валюту, яка відповідає вимогам НБУ та вважається платіжною не тільки на території України, а і в інших країнах відповідно ознак зношеності. На поточний момент згідно Постанови 75 НБУ Банкам, небанківським установам заборонено відмовляти клієнтам у здійсненні валютно-обмінних операцій з банкнотами іноземної валюти будь-якого року випуску в разі повної відповідності за дизайном і елементами захисту зразкам, справжність яких підтверджена з використанням відповідного обладнання. При отриманні коштів Ви можете відмовитися від замовлення та перезамовити їх на іншу дату. Хочемо зауважити, якщо інші установи відмовляється у вас прийняти готівку спираючись на рік, ви можете скаржитись в національний банк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Відсутність доларів США у відділенні