Касир-шахрайка Носуленко Віта, Київ, вул.Драча 1

Reif1 18 липня 2024, 10:56
Відділення за адресою: Київ, вул. Івана Драча, 1
Замовив валюту на відділення Київ, вул.Драча, 1. Прямо переді мною у касу зайшов невідомий чоловік, касир Носуленко Віта, закрила вікно, сказала зачекати. Однак я чув усю їх розмову. «2006 будете брати», «нові але з печатками теж не будете брати?» і.т.д. Після цього коли він пішов, каса відкрилась і звісно мені касир запропонувала лише старий хлам. На мої зауваження, а що це був за чоловік, що це взагалі було, мені грубо сказала що нічого не було і долари є в наявності лише старі, і взагалі я нічого не доведу. Так що шановні клієнти, отакі причини відсутності нормальних купюр через те, що приват тримає таких касирів на роботі і не вживає заходів
18 липня 2024, 11:53
Вітаємо.
Наші спеціалісти перевірять інформацію та розберуться в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться. Вибачте за створені незручності.
Хочемо зауважити, що Банк приймає і видає тільки таку валюту, яка відповідає вимогам НБУ та вважається платіжною не тільки на території України, а і в інших країнах відповідно ознак зношеності. На поточний момент згідно Постанови 75 НБУ Банкам, небанківським установам заборонено відмовляти клієнтам у здійсненні валютно-обмінних операцій з банкнотами іноземної валюти будь-якого року випуску в разі повної відповідності за дизайном і елементами захисту зразкам, справжність яких підтверджена з використанням відповідного обладнання. Національний банк наголосив, що не встановлював жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу. Навпаки заборонено банкам та небанківським фінансовим установам встановлювати будь-які подібні обмеження. Тобто при виконанні замовлення готівки ми видаємо валюту, яка відповідає вимогам НБУ та вважається платіжною не тільки на території України, а і в інших країнах. Якщо вас не влаштовує валюта яку привезли, можна отримати кошти в гривні або перезамовити на іншу дату. Якщо інші установи відмовляється у вас прийняти готівку спираючись на рік, ви можете скаржитись в національний банк.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
18 липня 2024, 11:18
А тебе какая разница? А сша все принимают, в украине они *** не нужны

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Касир-шахрайка Носуленко Віта, Київ, вул.Драча 1