Чат Приват24 знущаєтся з кліентів

Star11111 17 липня 2024, 13:34
17.07.2024 я намагався поповнити мобільний через Приват24, але операція не проходила
я звернувся в чат Приват 24 для вирішення цього питання
Оператор близко півгодини задавав питання потім через півгодини почав знову ставити ті самі питання
в кінці розмови він порадив мені не користуватися сервісами Приват для поповнення мобільного, а звертатися безпосередньо до мобільного оператора

ось де яки перли:

Допомога Онлайн
Вітаю у чаті. Мене звати Альона, я вже читаю питання та спробую вам допомогти.
11:47
Не проходить операція з поповнення мобільного
11:47
Допомога Онлайн
Для вирішення Вашого питання надайте, будь ласка, скріншот покроково, що за чим натискаєте та яка помилка виникає.

12:13
Дякую, хвилину
12:16
Підкажіть, будь ласка, останні рази намагались провести платіж саме через Приват24, вірно?
12:17
так через Приват24
12:17

12:20
Хвилину
12:23
Допомога Онлайн
Дякую за Ваше питання. Для його вирішення підключаю профільного оператора. Спеціаліст відповість протягом декількох хвилин.

12:30
Допомога Онлайн
Вашу скаргу зараз зафіксую, але зворотнього зв’язку нажаль не буде

12:50
Ви офіціїно підтвержуете що платіж по поповненая номеру мобільного оператора через приват 24 зробити неможливо поки не вгадаеш яка сумма прходить, а яка ні? офіціїно підтвердіть цю інформацію
12:52
Так все вірно
17 липня 2024, 15:51
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності. Ваш платіж на поповнення мобільного телефону забракований за рішенням інтелектуальної системи. Ви можете скористатися альтернативними способами оплати — терміналом, банкоматом або онлайн сервісами для поповнення, які надає ваш мобільний оператор.

Star11111
Star11111
17 липня 2024, 16:22
Я розумію що я можу скористатися іншими сервісами, питання навіщо тоді Приват24?
Ваш платіж на поповнення мобільного телефону забракований за рішенням інтелектуальної системи і все ніякої інформації чому? що зробить?
Взагалі питання було до некомпетентності онлайн чату працівник якого ставив питання по колу але так і не вирішив проблему