Кассир відділення приват банка обманює клієнтв

Serhiist23 11 липня 2024, 18:53
Відділення за адресою: Київ, вул. Михайла Гришка, 4-А
КАСИР ШАХРАЙ у цьому відділенні за адресою м. Київ вул. Михайла Гришка4а. Замовляв 9лютого 2024 видачу готівки десь ~ 2000$ готівки зі свого рахунку. Більше половини суми кассир намагався видати мічені купюри, з печатками або плямами. Від половини відмовився, на гарячу лінію залишив скаргу. І почався квест з замовлень готівки де тобі постійно намагаються впарити купюри які ніде не приймуть. Після розгляду скарги видали 800$ новими купюрами (тобто вони є) Але так як у клієнта на касі немає засобу для перевірки грошей все ж таки мені впарили 50$ які ніде не приймають (а хотіли 1000$ таких впарити) з’ясував це тільки в літку коли не прийняли у інший банк. Пішов у це ж відділення де мені видали ці 50$ і в ньому цю купюру так само не прийняли. ЩЕ РАЗ. ПРАЦЮЄ КАССИР ШАХРАЙ. Він видає і переконує що ці купюри в обігу, а за фактом потім їх не приймає жодна установа. На касі коли отримував касир відмовився надати документ що ці купюри приймуть всюди. Доводилось навіть брати по 20$. Виходить банк мене обманув на приблизно 2000 грн. А при кожному замовленні готівки намагався обманути і впарити мені купюри які ніде не приймуть біля тисячі доларів. Банк купюри не виводить з обігу, а впапює своїм клієнтам.
PrivatBankQM 11 липня 2024, 20:15
Добрий вечір!
Перепрошуємо за незручності. У відділенні видаються купюри, які в свою чергу попередньо пройшли додаткову перевірку. Під час видачі пропонуються платіжні купюри. Усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати, зробити повторне замовлення.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
11 липня 2024, 19:21
Поэтому я беру в примат и в еще парочку вшивых банков УФ фонарь на 360нм, меня не раз выручал от залитых купюр, и меченых краской, которая светится только в УФ. Машинки залитый хлам пропускают. Из-за этого был скандал с одним кассиром в привате, которого я предварительно попросил выбрать купюры, не светящиеся в УФ. И все равно дали пару проблемных с пятнами. Заказывайте на вип отделения и желательно приходить на 9−10 утра, т.к. клиенты выгребают все заказанное. Откройте приват-вклад и пополните его через терминал. Если и терминал выплюнет купюру — значет с ней все очень плохо
Mindent
Mindent
11 липня 2024, 23:31
Контроль валют в банках всегда работает только на вход,но совсем не на выход))))
SergeyNina
SergeyNina
12 липня 2024, 23:10
Кассиру привозят этот хлам. Всё что прошло машинку то идёт в кассу все равно на состояние. Пробуйте как вам написали — терминалу скормить- вклад — закрыть вклад — заказать купюры — прийти в 9 утра в норм отделене может достанутся норм купюры

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Кассир відділення приват банка обманює клієнтв