Не цінить клієнтів.

Lekogrib 10 липня 2024, 21:58
Вітаю. Довгий час користувався послугами даного банку. Маю гарну кредиту історія. Оплата частинами не працює. Зробив запит на збільшення кредитного ліміту щоб була доступна послуга Оплата частинами. Було відмовлено без пояснень. Закрив кредитну картку. Буду переводити заробітну плату в банк конкурент. Мені прикро що даний банк не цінить постійних клієнтів.
PrivatBankQM 11 липня 2024, 9:33
Доброго ранку!
Справа у тому, що ліміт по оплаті частинами переглядається системою автоматично та регулярно. Банк бере до уваги велику кількість факторів при розрахунку можливості надання ліміту, кожен з яких має свою вагу та впливає на кінцеве рішення, тому виділяти лише один з них не буде коректним.

rusgl
rusgl
11 липня 2024, 9:56
Та у них зараз все погано з оплатою частинами. Воно буває по декілька раз на місяць то доступно то ні. Закономірності нема, чистий рандом.
При чому при ліміті більше 50к, достатньо щось купити на пару тисяч по оплаті частинами, і вона стає недоступна типу до закриття цього договору. На фоні конкурентів це просто жесть. І ще й періодично дзвонять і питають, чому не користуюся їхніми сервісами :)