Припиняють обслуговування та блокують будьякі оплати будьяких користувачів

Vadymartop 9 липня 2024, 22:28
В лютому прийшов лист на пошту що я щось там порушив по фінмоніторингу і заблокували. Не було запитів на жодні документи, не було нічого. Просто блокування без пояснення причин і все. Спроби забрати свої 150 євро по разункам не завершились нічим. Не віддали. Махнув рукою, відкирв рахунок у іншому банку, продовжив роботу. Заодно попередив усіх знайомих щоб не тримали кошти у приваті ні копійки бо можуть у будьякий момент відібрати. До слова то все сталось за 40 тис грн. Це була аномальна операція. зазвичай більше 20 тис за день по рахунку не проходило. Частіше менше 5 тис.
І тут на тобі пригода вчора… Мені клієнт платить по рахунку з привата, а там йому каже що я настільки заблокований що жоден клієнт привата не має права переховувати мені кошти на мій рахунок ФОП… Довелось шукати варіант щоб клієнт оплатив з іншого банку бо на мій він не може здійснити оплату. У приватбанку сказали щоб я звязався з пітримкою. Але є одне але — я настільки заблокований що мені заблоковано доступ до підтримки.

І це вже здається трохи монополістським свавіллям. Тому застерігаю всіх хто хоче відкрити рахунок для ФОП у приваті — тікайте і не оглядайтесь. Біда буде.
10 липня 2024, 9:21
Вітаємо.
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

10 липня 2024, 10:52
Ага… Звісно. Стандартні листи всім з подібними скаргами. Тільки є одне але — те що ви пишете ігнорують працівники банку і відмовляють у поверненні коштів. Тому не дуріть людей.
А те що з привату ніхто не може провести оплату на мій рахунок у будьякому банку то як ви рокоментуєте? Яким саме законом ви тут користувались?
natashaGra
natashaGra
10 липня 2024, 12:21
Вопрос в том можно ли считать сотрудничеством просто услугу перевода банком денег с счета вашего клиента с картой ПриватБанка и на другой счёт предпринимателя? Договора для такой операции не нужно. Тогда остаётся обращаться в суд за такие действия банка. По-моему это порча репутации и нанесение ущерба
10 липня 2024, 13:55
Так і є. Якщо я зараз не вирішу певні питання з цим то трошки займусь відноснами з приватом и праивата з законом.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Припиняють обслуговування та блокують будьякі оплати будьяких користувачів