Крадуть гроші в банкоматах

OksanaP 5 липня 2024, 11:54
14.06.2024 (пятниця) знімала гроші (13700 сума не маленька) через банкомат Приватбанку із зарплатної карти Укргазбанку, термінал суму відрахував, списав та не видав. У відділенні сказали почекати дні так 3, проведуть інкасацію та автоматично повернуть. Але такого не сталось, дочекавшись понеділка, пішла написати заяву на розслідування спірної транзакції, пройшло 3 тижні і грошима так і не пахне. В Укргазбанку заявка подана, в Приватбанку не суєзволять відповідь надати навіть через 3 тижні.
5 липня 2024, 12:12
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, пов'язані з роботою банкомату. Банк працює відповідно до правил Міжнародної Платіжної Системи. Саме тому, ми завжди радимо звернутись до банку, який видав картку, адже саме він може ідентифікувати вас, як власника картки та подати заявку на повернення коштів і у разі підтвердження факту збою очікувати повернення коштів у визначений термін. Такий порядок оскарження операцій регламентовано Міжнародною Платіжною Системою. Ми, в свою чергу, завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше опрацювати заявку, коли вона надходить до нас, та надати відповідь Банку, що видав вам картку.