Оплата частинами

Назарій Гасюк 1 липня 2024, 12:20
Під час ремонту у мене з’явилася потреба у покупці кухонної техніки. Після того, як я ознайомився з пропозиціями товарів, також оглянув пропозиції від банків щоб оформити «Оплата частинами». За інструкцією в застосунку мені показали, що мій ліміт на оплату частинами становить 60,000 гривень.

Я вирішив скористатися цим лімітом, поповнив свою картку для першого внеску, оформив замовлення і мав підписати договір з Приватбанком. Однак при оформленні мені повідомили, що функція оплати частинами зараз недоступна через рішення банку. Це суперечить інформації на їхньому сайті, де чітко зазначено мій ліміт. Це викликає розчарування через втрату часу і невідповідність що зазначено у застосунку.

Я вважаю, що така ситуація потребує уточнень і виправлень з боку банку, оскільки вона порушує мої очікування, які були зазначені у застосунку банка.
1 липня 2024, 13:05
Вітаємо.
Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться. Вибачте за створені незручності.